Co jeszcze przed nami …?

Zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców Olsztyna, niezależnie od płci i wieku, do wspólnej zabawy w następujących darmowych spotkaniach bowlingowych :

Projekt realizowany przez Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Bowling Club „Helios” w Olsztynie  współfinansowany przez Urząd Miasta Olsztyn: 

“Aktywnym być to zdrowym i szczęśliwym być”

  1. Zajęcia z cyklu “Aktywny student” – w dniach: 29.10, 26.11, dla wszystkich chętnych mieszkańców Olsztyna, uczących się w uczelniach wyższych Miasta Olsztyn. Spotkania będą trwały 1,5 godziny (od 19 do 20.30) na wszystkich 8 torach kręgielni..

Projekt realizowany przez Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Bowling Club „Helios” w Olsztynie  współfinansowany Urzęd Miasta Olsztyna – Biuro Sportu i Rekreacji:

 „Bowlingowo nakręceni” – bowling bawi i raduje!
  • Spotkania bowlingowe w soboty ( 21.10, 18.11) w godzinach od 12 do 13.
  • oraz zajęcia rekreacyjno-sportowe dla szkół i placówek opiekuńczo-wychowawczych, na które serdecznie zapraszamy.

Szczególnie zapraszamy szkoły i placówki opiekuńczo-wychowawcze naszego miasta do skorzystania z bezpłatnych wejść na kręgielnie (5 godz. miesięcznie od kwietnia do końca czerwca oraz od września do końca listopada, w dni powszednie, w godzinach od 12 do 16) w ramach zajęć rekreacyjno-sportowych czy też integracyjnych.

Możliwość skorzystania z oferty zapewnia wcześniejsze skontaktowanie się z organizatorem (mailowe biuro@familybowling.olsztyn.pl) i wpisanie osoby/osób lub placówki na listę uczestników poszczególnych działań.