Witam

Wyniki na dzień 06.11.2018

12 runda rozpoczęta …, tabela liczy chyba już dobrze … nie było uwag …,

Liga DUETY VII wyniki na dzień 06.11.2018

Mecz 137 Runda 12 Grupa I – ELJAN – RODZINKA 2-0 ; 10-8 ; 1371-1341 ; No to nam się rozkręca zespół ELJAN …, wygrana małymi punktami …, tylko i aż 30 punktów zadecydowało …, w połowie było 6-2 dla Rodzinki…, ale ELJAN grał do końca i udało się …, bardzo ładny wynik uzyskał Janusz – 193 punkty – Brawo …,

• Składy:
  • RODZINKA –  Junior; Senior
  • ELJAN –  Janusz; Elke

Mecz 136 Runda 12 Grupa I – FIERRY TITANS – POCZTA 2-0 ; 14-4 ; 1451-1404  ; Największa gra 224 punkty – Czarek – Brawo …, w połowie był remis 4-4 …, ale finisz 8-0 był już dla Fierry …, Poczta się zaciela …, jakkolwiek wynik końcowy nie oddaje wyrównanych pojedynków …, o tym , że było na równi …, mówią małe punkty , różnica tylko 51 punktów …, pojedynek meczu Czarek – Seba 224-189 …,

• Składy:
  • FIERRY TITANS –  Czarek; Kryspin
  • POCZTA –  Sebastian; Darek

Mecz 142 Runda 12 Grupa II – YOUNG&ANGELS – JAD 0-2 ; 3-15 ; 978-1191 ; Dobry mecz zespołu JAD …, Tomek się rozkręcał, ale starczyło tylko i aż na 3 punkty …, JAD zaczął od 8-0 i potem trochę złapał zadyszki …, siła JAD-u była równa gra wszystkich zawodników – brawo …, jak to mówią w zespole siła ..,

• Składy:
  • YOUNG&ANGELS –  Tomasz; Józek
  • JAD  –  Jacek; Darek; Aleksander

Mecz 144 Runda 12 Grupa II – NOWI – ABRH+ 0-2 ; 4-14 ; 1051-1221 ; Malwina na topie…, dwie wygrane gry …,niezłe gry (172 punkty), ale to było za mało na zespół ABRH+ …, doświadczenie i nowy nabytek Patryk byli górą …,

• Składy:
  • NOWI  –  Malwina; Łukasz
  • ABRH+ –  Alicja; Patryk

Mecz 145 Runda 13 Grupa I – LEDWO – ENGLISH PERFECT  0-2 ; 6-12 ; 1315-1515  ; W małych punktach English zdecydowanie górą …, tylko coś potracili w dużych punktach …, Allan – 27 i 204 pkt – Brawo…, Sebastian – 200 pkt – Brawo .., w zespole Ledwo forma falowała z gry na grę …, dobre wyniki przeplatane …, English id dalej tym lepiej …, w połowie był remis 4-4 …, potem Allan wrzucił bieg i …, zwycięstwo zdecydowanie wylądowało w English … młodzi otrzymali lekcję …,

• Składy:
  • ENGLISH PERFECT  –  Allan ; Piotrek
  • LEDWO –  Sebastian; Jakub

Mecz 141 Runda 12  Grupa I – ZORRO – KRZYNO2 2-0 16-2 ; 1407 – 1063  ; Świetny mecz Zosi – 196; 207; 191; 174 – Brawo …, Romek równeż starał się dotrzymać gry i … wynik ponad 1400 punktów – Brawo …, to co sie udało zespołowi Krzyno2 to tylko i aż 2 duże punkty ugrane przez Bogdana …, ale wielu by nie sprostało w tym dniu zespołowi Zorro …,

• Składy:
  • ZORRO  –  Zosia ; Romek
  • KRZYNO2 –  Sławek; Bogdan

Mecz 140 Runda 12  Grupa I – BAUERS – STATYŚCI 2-0; 18-0 ; 1248 – 902 ; Bez fajerwerków i znaczących wzlotów…, oba zespoły zagrały na “swoim”  średnim poziomie …., lepiej na tym wyszedł zespól Bauers …, ale każdy się uczy i wyciąga wnioski , więc …, przyszłość przed młodym zespołem Statystów …, każdy wie co powinien zrobić, by …, lepiej grac …, każdemu potrzeba więcej treningu …