Witam

Puchar się toczy …,

Mecz  BURACZKI – WISIENKI 18-2   I połowa 6-2; II połowa 8-0   ; III 4-0  …,Łukasz 202; 211 – Brawo …, WISIENKOM zabrakło argumentów …, trzeba przyznać, że zespół WISIENKI stawia się na każde zawołanie – Dziekuję …, szlifują sukcesywnie swoją formę i …, ich czas jest przed nimi …., jest potencjał…, dzisiaj jednak przekonywujące zwycięstwo zespołu BURACZKI i …, mówisz i jest  …, aby zwycięstwo było tak okazałe nie wystarczy gra jednej osoby , ale całej drużyny, czyli …, Marta musiała i przyłożyła znaczące swoje 5 groszy do tego zwycięstwa …, grając równo przez cały mecz …,przejście do dalszej rundy zespołu BURACZKI …, WISIENKI została liga …,

Składy:

BURACZKI  Marta; Łukasz
WISIENKI – Ewa; Zbyszek

Mecz  ORANGE KK – TRZYSTU 5-15   I połowa 1-7 ; II połowa 0-8   ; III 4-0  …, Przemek 268 pkt. – Wow …, ORANGE KK grało dzielnie …, próbowało …, i …, gra dalej mimo przegranej ale z lewej strony drabinki …, można było coś więcej “wyrwać” przeciwnikowi, ale zabrakło szczęścia …,

Składy:

ORANGE KK Lidka; Darek
TRZYSTU – Agnieszka; Przemek

Mecz  ORANGE DUŻE SZANSE – JAD 8-12   ;  I połowa 0-8 ; II połowa 4-4  ; III 4-0  …,JAD-owi zwycięstwo mogło się wywinąć …, pierwsza połowa 8-0 , a potem …,  do pracy wziął się zespół ORANGE DS i…, żal falstartu …, ale widać , że można …, że każdy może …, Sebastian – 190 pkt . – Brawo …, Jacek -190 pkt. – Brawo …, nikt nie ma patentu na wygrywanie …, wszyscy są równi …, no może nieraz trzeba pomóc szczęściu np. treningiem …,wygrana JAD …, JAD gra dalej …, ORANGE DS skupiają się na lidze ..,