Dla Szkół …

Proponujemy dla grup zorganizowanych następujące oferty specjalne :

 

“Szkoła bawi się i uczy … gry w bowling”

                     Tylko 7 zł od osoby/1h

 

OFERTA SPECJALNA 

*Oferta skierowana jest do szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich oraz ośrodków opiekuńczo-wychowawczych dla minimum 15 osób. Oferta obowiązuje w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00

Zapraszamy Państwa od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 – 16:00 (dostosujemy się do Państwa potrzeb – POTRZEBA WCZEŚNIEJSZYCH  GODZIN GRY – wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna lub bezpośredni kontakt w recepcji kręgielni)  

Oferta grupowa dla szkół 7 zł 2016

p.s

Szanowni Państwo!
Promocja bowlingu sportowego – zapraszamy do odwiedzin naszej kręgielni. Chcielibyśmy zainteresować młodzież „nową” dyscypliną sportową – bowling.
Dlaczego? Uważamy, iż jest to sport:

  • Dla każdego, bez ograniczeń fizycznych (kule maja wagę w przedziale od 2, 4 kg – 7 kg, barierki „utrzymujące” kule na torze – dla najmłodszych))
  • Dostarcza przyjemności bez względu na wiek,
  • Utrzymuje zdrowie,
  • Wzmacnia poziom sprawności fizycznej, koordynację i wytrzymałość.
  • Indywidualny jak i zespołowy, użyty w społecznej jak i konkurencyjnej formie (na poziomie amatorstwa, dla przyjemności jak i forma rywalizacji sportowej)
  • Towarzyski/rodzinny jak i forma współzawodnictwa sportowego

 

Kulturalna zabawa (w tej dyscyplinie występuje element etyki bowlingowej, sposoby podziękowania, wzajemnego – „utarte” gesty, kibicowanie przeciwnikowi w osiągnięciu jak najlepszego wyniku, radość i gratulacje ze zbicia „trudnego” układu kul).
Proponujemy Państwu zajęcia na kręgielni pod okiem instruktora, który zadba o bezpieczeństwo dzieci oraz odpowie na wszystkie pytania dotyczące gry.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w ramach zajęć sportowych organizowanych przez Państwa szkołę (WF, UKS, SKS itp.)
Z przyjemnością zorganizujemy turniej między klasami lub szkolną ligę, połączoną ze szkółką bowlingową. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i czekamy na młode talenty, które będą miały okazję ujawnić się podczas “lekcji na kręgielni”