Witam

Kolejne rozstrzygnięcia

18.02.2018

Ważne – zespół będący wyżej w tabeli po rundzie podstawowej “musi” wygrać tylko jeden mecz , aby przejść do następnej rundy. Zespól, który był niżej w tabeli w rundzie podstawowej musi wygrać dwa mecze aby przejść do kolejnej rundy.

Mecze  o III miejsce grupa Czerwona WIR – RYXSAN 0-2 ; 8-10 ; 1198-1187 ; Mecz bardzo zacięty …, jakby nie było grano o brązowy medal …, w połowie meczu był remis 4-4 …, w drugiej części …,detale, trochę szczęścia i …, zespół RYXSAN wygrał ją 6-2 …, w małych punktach lepsi byli nieznacznie WIR …, ostatecznie zwycięstwo odnieśli RYXSAN…, i zajęli III miejsce w grupie Czerwonej – Gratulujemy …, należy powiedzieć, że w tym meczu wynik mógłby być w każdej chwili inny …, poszczególne gry kończyły się różnicą jednego, 2 pinów…, Gratulacje również dla zespołu WIR …,w skaldzie RODZINNYM (TATA i SYN) dzielnie walczyli w całej edycji ligi DUETY VI …, cementując więzi rodzinne i byli przykładem dla innych …,

• Składy:
  • RYXSAN   – Zosia ; Zbyszek
  • WIR Wojtek; Rafał (tata ; syn)

Mecze  o Puchar Pocieszenia grupa Zielona ORANGE SK – ORANGE DP 0-2 ; 4-14 ; 1235-1303 ; Zdecydowane zwycięstwo ORANGE DP  w branżowym meczu zespołów ORANGE … Darek rzucił -214 pkt – Brawo …, połowa meczu 4-4 …, i coś potem się zacięło w ORANGE SK …, gdyż przegrali drugą cześć meczu , aż 0 -10 …, i tak bywa …,ostatecznego finalistę poznamy w kolejnym meczu …, czekamy więc który ORANGE zagra dalej …