• Zespoły od miejsc 1-4 o Tytuł Mistrza Olsztyna
  • Zespoły od 5-10 o Puchar Pocieszenia

Drabinka grupa czerwona 03.02.2018

Drabinka grupa zielona 03.02.2018

Ważne – zespół będący wyżej w tabeli po rundzie podstawowej “musi” wygrać tylko jeden mecz , aby przejść do następnej rundy. Zespól, który był niżej w tabeli w rundzie podstawowej musi wygrać dwa mecze aby przejść do kolejnej rundy.

Mecze finałowe 1-4 TRZYSTU – FIERRY TITANS 0-2 ; 8-10 ; 135-1342 ;  Po tym meczy szanse się wyrównały …, każdemu zespołowi do finału wystarczy wygranie tylko jednego meczu … w połowie był remis 4-4 …, w drugiej części zespołowi TRZYSTU przydarzyła się zadyszka i …, wykorzystał to zespół FIERRY …, ozdobą meczy pojedynek PRZEMEK – CEZARY 247-204 …, Przemek dorzucił jeszcze jeden wynik powyżej 200 punktów – 215 – BRAWO …, jednak w tym meczy nie pomogło to do końcowego zwycięstwa …,

• Składy:
  • TRZYSTU Agnieszka ; Przemek
  • FIERRY TITANS Czarek ; Kryspin  (ojciec i syn)

Mecze finałowe 1-4 TRZYSTU – FIERRY TITANS 2-0 ; 14-4 ; 1524 – 1361 ;  Zespół TRZYSTU w decydującym meczy włączył kolejny wyższy bieg i …, wygrał mecz…, awansując do finału, czeka na zwycięzce meczu ENGLISH – LEDWO  …, w połowie tego meczy było już 6-2 dla TRZYSTU …, w drugiej części FERRY dorzucił tylko 2 małe punkty i …, będą grali o trzecie miejsce …, PRZEMEK 208; 219; 254 pkt – BRAWO …, CZAREK – 200 pkt – BRAWO …, średnia zespołu TRZYSTU to 190 pkt …, tak się gra , ., tyle wrzucili aby grać w finale – BRAWO