Witam

Wyniki na dzień 07.05.2018

Liga DUETY VII wyniki na dzień 08.05.2018

Mecz 21 Runda 2 Grupa II – RODZINKA – HOT DIP 2-0; 15-3; 1355-1193  ; Debiut nowego/starego zespołu …, HOT DIP – powrót Pauliny na tory …, nie rozproszyła jednak RODZINKI…, Junior – 200 i 204 pkt. – Brawo …, co się stało z Darkiem …., w połowie był remis 4-4 …, a potem coś się zacięło w HOT DIP…,mogło być lepiej …,

• Składy:
  • RODZINKA – Senior; Junior
  • HOT DIP  – Paulina ; Darek

Mecz 14 Runda 2 Grupa I – BRACIA – ORANGE SK 2-0; 12-6; 1396-1311  ; W połowie meczu było 6-2 dla Braci …, po 6 grach zaś był remis 6-6 …, lepiej zafiniszowali BRACIA i…, wygrali ostanie dwie gry , a cały mecz 12-6 …, dwusetek zabrakło…, ale mimo to w meczu się działo …,ważny był każdy pin..,

• Składy:
  • BRACIA – Stanisław; Mietek
  • ORANGE SK – Zbyszek; Janusz

Mecz 113 Runda 10 Grupa II – CZADERSI – LEDWO 0-2; 1-15; 949-1349 ; Młodość na młodość…, zabrakło argumentów zespołowi CZADERS …, na dzień dobry w pierwszej grze urwany1  punkt i potem …, już nic …, Kuba – 201 pkt. – Brawo …, pierwsze koty za płoty …, to nie był dzień dla zespołu CZADERSI …,

• Składy:
  • CZADERSI – Marta; Łukasz
  • LEDWO – Kuba; Sebastian

Mecz 85 Runda 8 Grupa I – BAUERS – POCZTA 0-2; 8-10; 1345-1355 ; Ciekawy i wyrównany mecz…, dwa dodatkowe punkty poszły do POCZTY, a zadecydowało tylko 10 pinów .., Witek – 203 i 220 pkt. – Brawo.., debiutant w lidze zespół POCZTY jak widać potrafi grać i dobrze się bawić – Brawo …,koledzy z POCZTY przypomnieli sobie jak można grać dobrze …,