Witam

04.02.2020 – Liga dwójek DUETY IX

Liga dwójek DUETY IX wyniki na dzien 04.02.2020

Liga I Mecz 16 Runda 2  ORANGE SK – ABRH+  14-6 ; 1327-1236  ; I połowa 4-4 ; II połowa 6-2  …, po 6 grach był remis…,ostatnie dwa pojedynki wygrał zespół ORANGE SK i przypieczętował tym końcowe zwycięstwo …, Wojtek -204 pkt – Brawo …, ABRH+ im dalej tym niższe wyniki …,czyżby braki kondycyjne ? …,a,mogło być znacznie lepiej …,gramy dalej …,

• Składy:
  • ORANGE SK Janusz; Zbyszek
  • ABRH + –  Alicja;Wojtek

Liga II Mecz 14 Runda 2  BURACZKI – ORANGE KK 18-2 ; 1506-1187 ; I połowa 6-2 ; II połowa 8-0  …, Łukasz – 223; 232 pkt – Brawo …, Marta – 201 pkt – Brawo .., trzeba przyznać, że BURACZKI zaskoczyły …,przeciwników i swoją formą .., Łukasz – średnia 198 pkt – Brawo …, to chyba Najlepszy mecz zespołu BURACZKI …,zespół ORANGE KK w zmienionym składzie (Darek + Lidka) …,jak widać na dotarciu …,

• Składy:
  • ORANGE KK Lidka; Darek
  • BURACZKI –  Marta ; Łukasz

Liga III Mecz 20 Runda 2  MARNE SZANSE – DOMINO 4-16 ;1081-1255  ; I połowa 2-6 ; II połowa 2-6  …, Dominik -222 pkt – Brawo …, im dłużej grali…, tym lepsze wyniki …, start został zrobiony …, teraz już tylko do przodu …,poszukiwanie formy się zaczęło …,

• Składy:
  • MARNE SZANSE Basia; Sebastian
  • DOMINO –  Marek; Dominik

Liga I Mecz 13 Runda 2  BRACIA – TRZYSTU 4-16 ; 1365-1440 ; I połowa 2-6 ; II połowa 2-6  …,mecz na szczycie …, zespól BRACI potrafił wygrać pierwszą grę i …, ostatnią …,po środku górą zespół TRZYSTU …, Stasiek – 204 pkt – Brawo…, Przemek – 234 pkt – Brawo …, ładne wyniki, ładna gra jak przystało najlepszym …,

• Składy:
  • BRACIA Stanisław; Mietek
  • TRZYSTU –  Agnieszka; Przemek

Liga I Mecz 11 Runda 2  ELJAN – FIERRY TITANS 14-6 ; 1395-1316 ; I połowa 4-4 ; II połowa 6-2  …, Eljan z transferem zawodniczym w osobie Eli …, zespół 2 x E (Elke + Ela)…, Elke dwie dwusetki – 202 i 211 – Brawo …, się działo…, małe punkty na styku …, gdyby nie HDCP …, Elke gracz meczu średnia 201 punktów …,i fotel lidera w klasyfikacji indywidualnej …, tak trzymać …

• Składy:
  • ELJAN Elke; Ela
  • FIERRY TITANS –  Czarek; Kryspin

Liga III Mecz 17 Runda 2  JBM – KAPSLE 6-14; 885-1062  ; I połowa 2-6 ; II połowa 4-4  …, Debiut zespołu KAPSLE …, i pierwsze zwycięstwo – Brawo …, mecz wyrównany…, obie strony na dorobku i zdobywaniu doświadczenia …, pierwsze koty za płoty …, sportowa atmosfera meczu – byłem, widziałem,miło …,

• Składy:
  • JBM Marek; Bogdan
  • KAPSLE –  Czarek; Krzyszof

Liga II Mecz 15 Runda 2  ORANGE BR – JAD 18-2 ; 1287-1195  ; I połowa 8-0 ; II połowa 6-2  …, Do zespołu ORANGE BR powróci młody Szymon i …, był najbardziej skutecznym zawodnikiem meczu …, tylko dwa punkty zespołu JAD ,ale …, poszczególne gry były na styku …, 1;6;11 punktów decydowało o zwycięstwie czyli…, więcej szczęścia w danej chwili …, zespół JAD zadeklarował , że odpije sobie w meczu rewanżowym …,