• WISIENKI – PSZCZÓŁKI
  • DOMINO – WISIENKI
  • ABRH+ – EKO

Liga dwójek DUETY IX wyniki na dzien 07.11.2020

Liga III Mecz 52 Runda 5 ZORRO – KAPSLE 14-6 ; 1205 – 996 ; I połowa 2-6 ; II połowa 8-0   …, po pierwszej połowie zawiało sensacją …, jednak druga połowa i większa ilość małych punktów …, dała zespołowi ZORRO “okazałe” zwycięstwo …, Piotrek – 221 pkt. – Brawo …,do drugiego miejsca dającego szansę na mecz barażowy brakuje 1 punktu …

Składy:

• ZORRO –  Zosia; Piotrek
  • KAPSLE Czarek; Darek

Liga II Mecz 110 Runda 9 BURACZKI – ABRH +  16-4; 1457 – 1195  ; I połowa 6-2  ; II połowa 6-2  …, szanse na 2 miejsce uciekło w poprzednim meczu .., ten mecz decydował o 3 miejscu w II lidze …., na wysokości zadania w tym dniu stanął zespół BURACZKÓW …, Łukasz zagrał ze średnia 210 pkt – Brawo …, Łukasz – 204; 236; 226 – Brawo …, ABRH nie miał odpowiedzi w tym dniu na takie wyniki …, walczą jeszcze o 4 miejsce …, z realnymi szansami …,

Składy:

• BURACZKI  –  Marta; Łukasz
  • ABRH + Alicja ; Wojtek

Liga III Mecz 80 Runda 6 MARNE SZANSE – PSZCZÓŁKI 14-6 ; 1196-1071 ; I połowa 4-4  ; II połowa 6-2  …, dwa wyrównane zespoły i …, zwycięstwo dało zespołowi MARNE SZANSE “czasowe” 2 miejsce …, czy zostaną na nim ? …, teoria , a praktyka …, musimy poczekać …, dobre gry 3 Piotra i 2 Basi …, można więcej …, mecz blisko remisu …, w tym dniu więcej atutów w zespole MARNE …, czyli nie takie MARNE …, może powinni zmienić nazwę np. WIĘKSZE SZANSE …,

Składy:

• MARNE SZANSE  –  Basia; Sebastian
  • PSZCZÓŁKI Dominik; Piotrek

Mecz barażowy o I ligę

ORANGE SK – FIERRY TITANS 16-4; 1450-1259 ; I połowa 6-2  ; II połowa 6-2  …, mecz z tych ważnych …, na dużym poziomie adrenaliny i …, lepiej z tym sobie poradził sobie zespół ORANGE SK …, witamy w I lidze …, Czarek – 204 pkt – Brawo…, Zbyszek – 208 pkt. – Brawo …, nie był to dobry dzień dla zespołu FIERRY …, widać długie przerwy meczowe i brak treningów odbił się na uzyskiwanych wynikach …,