23.07.2020 – Liga dwójek DUETY IX

Liga dwójek DUETY IX wyniki na dzien 23.07.2020

Zagubiony w akcji …, wyniki odnalezione …,

Liga II Mecz 124 Runda 10 MARNE SZANSE- STATYŚCI 18-2; 1281-917 ; I połowa 8-0 ; II połowa 6-2 …, kolejny dobry mecz Basi …, i wyniki bardzo ładne – Brawo …, ze strony Statystów punkt urwała Dominika …, widać było “małą różnicę ” …, zespół MARNE SZANSE wrócił do gry …, jest obecnie na 4 miejscu w III lidze …,

• Składy:
  • MARNE SZANSE Basia; Sebastian
  • STATYŚCIJózek; Dominika

Liga II Mecz 130 Runda 10a HEAVEN MŁAWA – EKO 18-2; 1321-1150 ; I połowa 8-0 ; II połowa 6-2 …, Mławskie derby …, z mocnym przytupem zaczęły obie drużyny ten mecz …, KRZYSIEK-SŁAWEK 200-188…, oprócz jednej niskiej gry, wszystkie pojedynki były na dobrym poziomie …, trzeba pochwalić Ewę za swoją grę …, przeciwnik nie miał z nią łatwo …, raz się tylko ugięła …, zespół HEAVEN wskoczył na fotel wicelidera w II lidze …,

• Składy:
  • HEAVEN MŁAWA Ewa; Krzysztof
  • EKOSławek; Jarek

Liga II Mecz 7 Runda 1 BURACZKI – JAD 16-4 ; 1448-1319 ; I połowa 4-4 ; II połowa 8-0 …, Najlepszy mecz jak do tej pory zespołu JAD …, jeden z lepszych meczy zespołu BURACZKI …, potwierdzają to wyniki poszczególnych gier …, widać wzrost formy obu zespołów – to bardzo cieszy …,  w połowie był remis …, druga cześć wyszła lepiej Buraczkom …, Darek – 205 pkt. – Brawo …, Łukasz – 203 pkt. – Brawo …, Buraczki wskoczyły na 3 miejsce w grupie …,