Witam

26.02.2020 – Liga dwójek DUETY IX

Liga dwójek DUETY IX wyniki na dzien 26.02.2020

Liga II Mecz 17 Runda 2 ORANGE BR – EKO 18-2 ; 1476-1232  ; I połowa 6-2 ; II połowa 8-0 …, najlepsze mecze obu drużyn …, Orest – 254 pkt. – Brawo …, jest potencjał…, jest nadzieja dla obu drużyn na jeszcze lepszą grę …,koledzy z Mławy łatwo skóry nie oddali …,zespół ORANGE umocnił się na I miejscu w II lidze…,

• Składy:
  • ORANGE BR Witek; Orest
  • EKO Sławek; Jarek

Liga II Mecz 67 Runda 5B BURACZKI – HEAVEN 12-8 ; 1296-1244 ; I połowa 4-4 ; II połowa 4-4  …, w pojedynkach na remis …, dodatkowe małe punkty i dodatkowe 4 punkty do meczu dla zespołu BURACZKI …, Łukasz – 223 pkt. – Brawo .. Krzysiek – 207 pkt.- Brawo …, widać oba zespoły mają potencjał …

• Składy:
  • BURACZKI Marta; Łukasz
  • HEAVEN Mateusz; Krzysiek

Liga III Mecz 81 Runda 6 PIWOSZE – ZORRO 2-8; 1000-1255 ; I połowa 2-6 ; II połowa 0-8 …, zespół ZORRO odbił sobie porażkę z pierwszego meczu między tymi drużynami …, słowem udany rewanż …, dla PIWOSZY ten mecz nie musiał wyglądać, tak źle …, 3-4 pojedynki były w zasięgu umiejętności …,zbieramy dalej doświadczenie na przyszłość … miło widzieć zespół w jednolitych koszulkach – BRAWO PIWOSZE …,

• Składy:
  • PIWOSZE Paweł; Darek
  • ZORRO Zosia; Piotrek

Liga I Mecz 45 Runda 5 POCZTA – FIERRY TITANS 10-10 ; 1306-1328 ; I połowa 4-4 ; II połowa 6-2 …, większa ilość małych punktów …,dała zespołowi FIERRY remis w meczu …, Czarek – 204 pkt. – Brawo …, zespół POCZTY lideruje w I lidze …,nie był to ich najlepszy mecz …, koledzy zagrali zaś najlepiej jak mogli …, remis “sprawiedliwy” …

• Składy:
  • POCZTA Darek; Seba
  • FIERRY TITANS Czarek; Kryspin

Liga III Mecz 54 Runda 5 DOMINO – JBM 20-0 ; 1315-926 ; I połowa 8-0 ; II połowa 8-0 …, IBM zaczął dobrze …,dwie pierwszy gry napawały nadzieją na dalsze gry i …, nie udało się …, Dominik – 225 pkt. – Brawo …,zespół DOMINO zagrał najlepszy swój mecz …, więc dla przeciwników nie było łatwo …,

• Składy:
  • DOMINO Marek; Dominik
  • JBM Jarosław; Bogusław

Liga II Mecz 56 Runda 5A ORANGE KK – ABRH+ 8-14 ; 1317-1399 ; I połowa 6-2 ; II połowa 2-6 …, najlepsze mecze do tej pory obu drużyn …, I połowa górą Orange …, w II połowie górą zaś ABRH …, dobrze zagrali wszyscy zawodnicy …,pochwała dla dziewczyn za wyniki …,