Witam

27.06.2020 – Liga dwójek DUETY IX

Na tą chwilę nie ma jeszcze turniejów indywidualnych więc namawiam do trenowania, grania meczy ligowych …,nadrabiania zaległości. Uciekły nam trzy miesiące …

Liga dwójek DUETY IX wyniki na dzien 27.06.2020

Liga II Mecz 111 Runda 9 ORANGE BR – ORANGE SK 16-4 ; 1498-1379 ; I połowa 6-2 ; II połowa 6-2  …, Derbowy pojedynek ORANGE …, 100% składu to pomarańczowi …, zespół BR w swym podstawowym składzie wziął udany rewanż za przegrany pierwszy pojedeynek …, największa w tym zasługa Bohdana …, Bohdan ustanowił swój rekord życiowy – 221 pkt. – Brawo …, pojedynek tego meczu to Bohdan – Janusz 221 pkt – 201 pkt. …, zespół BR umocnił się na pierwszym miejscu II ligi …,

• Składy:
  • ORANGE BR Bohdan; Witold
  • ORANGE SK Zbyszek; Janusz

Liga II Mecz 26 Runda 3 HEAVEN MŁAWA – ORANGE KK 9-11; 1280-1295  ; I połowa 4-4; II połowa 5-3  …, Małe punkty  w liczbie 15 …, dały zwycięstwo zespołowi ORANGE KK …, mecz wyrównany …, Krzysiek – 201 pkt. – Brawo …, jeden wynik pojedynku remisowy …, ścisk w tabeli II ligi …,

• Składy:
  • ORANGE KK  – Lidka; Darek
  • HEAVEN MŁAWA Krzysztof; Mateusz

Liga I Mecz 116 Runda 11 POCZTA – FIERRY TITANS 13-7 ; 1436-1365  ; I połowa 7-1 ; II połowa 2-6 …, Mecz z dużym przytupem zaczął zespół POCZTY …, Darek – 201pkt. – Brawo…, Sebastian – 216 pkt. – Brawo …, zespół FIERRY w drugiej części meczy wziął się do odrabiania …, ale potencjał punktowy zespołu POCZTY nie pozwolił na poprawienie wyniku …, poczta UMOCNIŁA SIĘ na I miejscu w grupie …,

• Składy:
  • POCZTA Darek; Sebastian
  • FIERRY TITANS Czarek; Kryspin

Liga II Mecz 28 Runda 3 BURACZKI – EKO 14-6 ; 1315-1118  ; I połowa 6-2 ; II połowa 4-4  …, Przy odrobinie większej koncentracji zespół EKO mógłby mieć lepszy końcowy wynik meczu …, zespół BURACZKI gra jak widać już na równym stabilnym poziomie i …, są tego wyniki …, oba zespoły mają potencjał …, tak trzymać ….,