Witam

Wyniki na dzień 27.07.2020

Liga dwójek DUETY IX wyniki na dzien 27.07.2020

Dograne dwa mecze …,

Liga II Mecz 89 Runda  7 ORANGE SK – ABRH + 8-12; 1266-1292  ; I połowa 4-4 ; II połowa 4-4 …, wyrównany mecz …, wynik remisowy utrzymywał się od samego początku do końca …, Wojtek – 211 pkt. – Brawo …, w tym meczu każdy z uczestników miał swoje 5 minut …, wygrana ABRH pozwoliła temu zespołowi wskoczyć na 4 miejsce w II lidze, wyprzedzając o 1 pkt. swojego przeciwnika z meczu …, w tej grupie pozycje 2 , a 6 nie wiele dzieli …, będzie się działo do samego końca …,

• Składy:
  • ORANGE SK – Zbyszek; Janusz
  • ABRH +  – Alicja; Wojtek

Liga III Mecz 114 Runda  9 DOMINO – STATYŚCI 20-0 ; 1267-903  ; I połowa 8-0 ; II połowa 8-0 …, zespół STATYSTÓW w tym dniu nie maiła “żadnych” atutów, aby móc zagrozić zespołowi DOMINO …, jest nad czym pracować …, Dominik – 215 pkt. – Brawo …, zespół DOMINO wskoczył na fotel lidera …,