Wyniki na dzień 30.11.2018

Liga DUETY VII wyniki na dzień 30.11.2018

Mecz 138 Runda 12 Grupa I –  ENGLISH PERFECT – ORANGE DP 0-2 ; 6-12 ; 1273-1460 ; Zagrali swój najlepszy mecz i …, nagrodą była duża niespodzianka – zwycięstwo nad niepokonanym do tej pory zespołem English – Brawo …, aby się to zadziało musiało wystąpić …, Darek 202 pkt i 207 pkt – Brawo …, i mała zadyszka Piotra i Allana …, pojedynek meczu w ostatniej grze 203-207 Piotrek – Darek…, pierwsza połowa 8-0 dla Orange i zapowiedź niespodzianki …, kolejne trzy gry to zwycięstwa English i mamy w tym momencie wynik 6-8 i ten ostatni pojedynek …, jak widać dzieje się w tej naszej lidze…,

• Składy:
  • ENGLISH PERFECT –  Piotrek; Allan
  • ORANGE DP  –  Piotrek; Darek

Mecz 177 Runda 15 Grupa II –  KRZYNO1 – NOWI 2-0; 10-8 ; 1066-1055 ; 11 małych punktów to jak oczko …, zadecydowało o zwycięstwie KRZYNO1 …, Malwina dwoiła się i troiła, ale … dzisiaj nie wyszło … było blisko …, lukasz dorzucił jedną wygraną – Brawo …, pojedynek meczu Bogdan – Malwina 166-173 pkt …, pierwsza połowa meczu 6-2 dla Krzyno…, druga połowa 6-2 dla Nowych … i było skrupulatne liczenie …,

• Składy:
  • KRZYNO1 –  Bogdan; Sławek
  • NOWI  –  Malwina; Łukasz

Mecz 165 Runda 14 Grupa II – JAD – STATYŚCI 2-0; 18-0 ; 1241-914  ; Aleksander zaczął od 206 pkt – Brawo …, Darek rzucił – 209 pkt – Brawo …, koledzy się rozkręcali …, a dziewczynom było pod górkę …, ale nic to …, mecz Panowi=Panie tym razem 2-0 …, następnym Panie sobie odbiją …’

• Składy:
  • JAD –  Jacek; Aleksander; Darek
  • STATYŚCI  –  Klaudia; Ola

Mecz 232 Runda 20 Grupa I – BRACIA – RODZINKA 0-2; 2-16 ; 1345-1417 ; Pojedynek meczu Junior-Stanisław 210-201 pkt …, w połowie meczu było 4-4 …, lepiej finiszowała Rodzinka …, po małych punktach widać, że mecz był bardzo wyrównany …, na przeciw siebie dwie godne, równorzędne drużyny …, ładny mecz – Brawo …,