Wyniki na dzień 09.11.2019

Runda finałowa – tabela drużynowa zostanie zaktualizowana …,

Liga dwójek DUETY VIII III runda wyniki na dzień 09.11.2019

Grupa AAA Mecz 106 Runda 13 BRACIA – HOT DIP 13-7 ; 1418-1302 ; I połowa 6-2 ; II połowa 3-5 …, mecz najwyższej grupy 3A …, i gwarancja dobrych wyników …, i tym razem tez tak było…, STANISŁAW – 233 pkt – Brawo …,DAREK – 247 pkt – Brawo …,  pojedynek meczu to ostatnia gra STASIEK – DAREK 197-247 – Brawo …, nieznaczna przewaga BRACI w tym dniu zaznaczona w ostatecznym wyniku…, emocji było …, tak trzymać …,

• Składy:
  • BRACIA Stanisław; Mietek
  • HOT DIP -Paulina; Darek

Grupa CCC Mecz 97 Runda 11 STATYŚCI – ZORRO 6-14 ; 934-1321 ; I połowa 4-4 ; II połowa 2-6 …, po pierwszej połowie remis – mała niespodzianka wisiała w powietrzu … w drugie połowie udało się “tylko i aż” jeszcze wygrać jedną grę zespołowi STATYSTÓW …, było bardzo blisko …, jest DUŻA nadzieja na przyszłość …, zespół ZORRO w tym meczy był zagubiony …, przeciwnicy widać zahipnotyzowali Zosię i Romana …,

• Składy:
  • STATYŚCI Ola ; Dawid
  • ZORRO  – Zosia; Roman

Grupa AAA Mecz 123 Runda 15 TRZYSTU – ORANGE DP 14-6 ; 1485-1399  ; I połowa 4-4; II połowa 6-2 …, jak przystało na zespoły z grupy 3A …, mecz z najwyższej półki …,5 wyników powyżej 200 pkt …, już na otwarcie pojedynek meczu PRZEMEK – DAREK  217-200 zapowiadał wiele emocji …,PRZEMEK – 217; 221; 200 pkt-  Brawo…, DAREK – 200 I 206 pkt …, pozostali członkowie zespołów również dobrze zagrali …, wynik był otwarty do ostatnich gier …, przykładowo w przedostatniej grze AGNIESZKA – DAREK 193+8 – 199 …,

• Składy:
  • TRZYSTU Agnieszka; Przemek
  • ORANGE DP  – Darek ; Piotrek

Grupa CCC Mecz 105 Runda 12 ZORRO – MARNE SZANSE 20-0; 1344-1134  ; I połowa 10-0 ; II połowa 10-0 …, mecz na zero po stronie MARNE SZANSE …., ale naprawdę się starali i …, rzucali tez przyzwoicie …, trzeba przyznać, że zespół ZORRO w tym meczu  zagrał w każdej grze bardzo dobrze …, był to ich najlepszy mecz w tych rozgrywkach ….ZOSIA otarła się o wynik 200 pkt – było 196 pkt – Brawo …,

• Składy:
  • ZORRO Zosia; Roman
  • MARNE SZANSE  – Basia ; Sebastian

Grupa CCC Mecz 103 Runda 12 RODZINKA – STATYŚCI  16-4 ; 1309-1060 ; I połowa 6-2 ; II połowa 6-2 …, ŁUKASZ – 201 pkt – Brawo …., widać ciągły postęp umiejętności zespołu RODZINKA w tej nowej odsłonie …, STATYŚCI cztery ugrane punkty to wygrane OLI – Brawo …., w zespole STATYSTÓW również widać w tym składzie (OLA i DAWID) postęp umiejętności …, tak trzymać …,

• Składy:
  • RODZINKA Łukasz; Marta
  • STATYŚCI  -Ola; Dawid

Grupa BBB Mecz 102 Runda 12 ORANGE SK – JAD 16-4; 1347-1205  ; I połowa 6-2 ; II połowa 6-2 …, żeby wygrać pojedynek trzeba było się na pocić …, dużo gier powyżej 180 pkt .., “małe odrodzenie” zespołu ORANGE SK …,ale i zespół JAD się odgryzał …, było ciekawie …, widać w obu zespołach potencjał …,

• Składy:
  • ORANGE SK Zbyszek; Janusz
  • JAD  – Darek; Aleksander; Jacek

Grupa BBB Mecz 101 Runda 12 ORANGE LZ -ORANGE BR  4-16 ; 1264-1311  ; I połowa 0-8 ; II połowa 2-6 …, mecz wyrównany …, zespół BR w pierwszej połowie potrafił przechylić wszystkie gry na swoją korzyść …, w drugiej już tak łatwo nie było … LIDKA “przypomniała” wreszcie  sobie jakie ma umiejętności i jak może grać …, dwie wysokie gry i dwa wygrane pojedynki…, lekcja została udzielona …,do tego wygrana ZENKA i było liczenie …, tym razem jeszcze na korzyść ORANGE BR …,

• Składy:
  • ORANGE LZ Lidka; Zenek
  • ORANGE BR  -Witek; Orest

Grupa CCC Mecz 98 Runda 11 MARNE SZANSE – ELJAN 3-17 ; 1170-1243 ; I połowa 1-7; II połowa 2-6 …, dzielnie grali,dobre gry Basi i Sebastiana , i 3 pkt ugrane , ale… jeszcze lepiej zagrali Janusz i Elke …,Janusz – 203 pkt- Brawo …,obie drużyny si e poprawiły w stosunku do poprzednich meczy …,

• Składy:
  • MARNE SZANSE  Basia; Sebastian
  • ELJAN – Elke; Janusz;

Grupa BBB Mecz 124 Runda 15 ORANGE LZ – LEDWO  4-16 ; 1208-1355  ; I połowa 2-6 ; II połowa 2-6 …, Kuba 201 pkt – Brawo …, 4 zdobyte punkty to … Lidka – Brawo …, zespół ORANGE LZ wykorzystał dane mu szanse …, w tym dniu starczyło to na 4 punkty …,LEDWO rzucał na dobrym poziomie balansując w okolicach 200 pkt …, więc nie było łatwo przeciwnikowi …,