Wyniki na dzień 02.11.2019

Runda finałowa – tabela drużynowa zostanie zaktualizowana …,

Liga dwójek DUETY VIII wyniki na dzień 02.11.2019

Grupa CCC Mecz 104 Runda 12 ELJAN – DOMINO16-4; 1216-1149  ; I połowa 6-2 ; II połowa 6-2…, zdecydowane zwycięstwo zespołu ELJAN to …, mała niespodzianka …, zespół DOMINO był chyba w tym dniu w małym dołku …, ale chwał zespołowi ELJAN , że to wykorzystał i …, zagrał dobry, przyzwoity mecz …, brawo …,

• Składy:
  • ELJAN Janusz ; Elke
  • DOMINO – Marek; Dominik

Grupa AAA Mecz 92 Runda 11 HOT DIP – ORANGE DP 4-16 ; 1283-1494 ; I połowa – 2-6 …, II połowa 2-6 …, co za start zespołu ORANGE DP …, pierwsze trzy gry i wszystkie powyżej 200 pkt …, w tym dniu większość atutów było po stronie ORANGE DP -Brawo …, Piotrek – 202 i 211 pkt – Brawo …, Darek – 219 pkt – Brawo …,

• Składy:
  • HOT DIPPaulina; Darek
  • ORANGE DP  – Darek; Piotrek

Grupa AAA Mecz 93 Runda 11 FIERRY TITANS – ABRH+ 16-4 ; 1250-1143  ; I połowa 4-4; II połowa 8-0 ..,  w połowie meczu wynik był otwarty …, oba zespoły miały po dwie wygrane mecze …, potem jednak górą FIERRY …, fajerwerków nie było …, wyniki też nie z górnej półki więc …, zespół ABRH+ wypuścił szansę na zwycięstwo z rąk …, na pewno mógł zrobić więcej …, a FIERRY – gra się tak jak przeciwnik pozwala, wynik pod kontrolą …,

• Składy:
  • FIERRY TITANS Czarek; Kryspin
  • ABRH+ – Wojtek; Alicja

Grupa CCC Mecz 97 Runda 11 ZORRO – STATYŚCI 18-2 ; 1321-934 ; I połowa 8-0; II połowa 6-2…, zdecydowane zwycięstwo zespołu ZORRO …, w ostatniej grze Zosia rzuciła 208 pkt – Brawo …, i też na finiszu meczu zespół STATYSTÓW urwał dwa małe punkty – Brawo .., gra się do końca …,