Witam

Kolejne mecze dograne …, ostatnia runda przewidziana jest na 17.12.2019 …, niektóre drużyny mają zaległości …, chciałbym zakończyć do 29.12.2019 …, proszę o nadgonienie zaległości … zespoły ORANGE LZ i DOMINO mają wszystko już rozegrane – miło …,

Liga dwójek DUETY VIII III runda wyniki na dzień 08.12.2019

Grupa BBB Mecz 117 Runda 14 ORANGE LZ – ORANGE SK 0-20; 1067-1445 ; I połowa 0-8 ; II połowa 0-8  …, Orangowe Derby …,jedni próbowali…, drudzy nie odpuszczali …, każdy na swój sposób i umiejętności tego dnia …, jak widać każdy na swój sposób chciał zaakcentować nadchodzące święta …, i każdemu wyszło to w rożny sposób…,  Janusz -233 pkt – Brawo …,  zespół ORANGE LZ rozegrał jako pierwszy wszystkie swoje mecze tej rundy Brawo – Dziękujemy …,

• Składy:
  • ORANGE LZ  – Lidka; Zenek
  • ORANGE SK – Janusz; Zbyszek

Grupa CCC Mecz 120 Runda 14 MARNE SZANSE – DOMINO 14-6 ; 1199-1094 ; I połowa 6-2 ; II połowa 4-4 …, po trzech meczach było 6-0 dla SZANSE …, dopiero od tego momentu zaczął się ogarniać zespół DOMINO,ale …, nie starczyło im czasu i sił …, zespół SZANSE nie dał sobie już wyrwać zwycięstwa …,

• Składy:
  • MARNE SZANSE Basia; Sebastian
  • DOMINO – Marek; Dominik

Grupa CCC Mecz 119 Runda 14 RODZINKA – ZORRO 14-6 ; 1340-1229; I połowa 4-4 ; II połowa 6-2  …, wyrównany mecz …, widać dobrą formę Łukasza i Marty …, w zespole ZORRO zagubił się nam Romek…, Zosia trudno było samej walczyć …, wiele gier na styku…,

• Składy:
  • RODZINKA Łukasz; Marta
  • ZORRO Zosia; Roman

Grupa BBB Mecz 116 Runda 14 POCZTA – JAD 18-2 ; 1506-1242  ; I połowa 6-2 ; II połowa 8-0  …, po dwóch grach był remis …, każda z drużyn dała mocny akcent POCZTA Seba – 214 pkt – Brawo …, JAD-Jacek – 207 pkt – Brawo…, potem JAD złapał zadyszkę …,  kolejno jeszcze Seba dorzucił 227 pkt i Darek – 220 pkt – Brawo …, koledzy z JAD próbowali rotować składem, ale bez końcowych efektów …, ,

• Składy:
  • POCZTA  – Darek; Sebastian
  • JAD – Darek; Jacek; Aleksander

Grupa AAA Mecz 107 Runda 13 TRZYSTU – ABRH+ 14-6; 1455-1272  ; I połowa 4-4 ; II połowa 6-2  …, po dwóch grach zawiało sensacją …, było 4-0 dla ABRH …, ale z biegiem gry rozkręcał się Przemek – 244 i 226 pkt- Brawo …, i zespołowi ABRH było coraz trudniej …, mieli jeszcze swoje male szanse, ale …, ostateczni skończyło się na 4-16 …,

• Składy:
  • ABRH+ Alicja; Wojtek
  • TRZYSTU – Agnieszka; Przemek

Grupa CCC Mecz 127 Runda 11 STATYŚCI – DOMINO 0-20; 779-1340 ; I połowa 0-8; II połowa 0-8  …, mecz do jednej bramki …,ale i takie bywają…, bardzo dobra gra Dominika – 202 i 223 pkt – Brawo …, Statyści mierzyli się z granicą 100 punktów …, a;e spokojnie…, dajmy im szansę, są ambitni …,,