Witam

Wyniki na dzień 01.12.2020

Liga dwójek DUETY X wyniki na dzień 01.12.2020

Liga III Mecz 33 Runda 3 MIX – WISIENKI 10-10 ; 1097-1172  ; I połowa 4-4 ; II połowa 6-2…, debiut zespołu MIX …, i to całkiem całkiem …, wyniki Andrzeja bardzo obiecujące a i …, Renata jedną z gier zagrała bardzo fajnie …, WISIENKI chyba zostały zaskoczone dobra postawa przeciwnika …,

Składy:

MIX   – Renata; Andrzej
WISIENKI – Ewa; Zbyszek

Liga I Mecz 46 Runda 5 BRACIA – ELJAN 4-16 ; 1242-1292  ; I połowa 2-6 ; II połowa 2-6 …,dwie gry wygrane HDCP…, w większości gier zespół ELJAN zawsze coś dorzucił więcej i …, ma tak znaczącą zdobycz punktową …, fajerwerków w tym meczu nie było …, ostatnio słowo w większości pojedynków należało do Pań …,

Składy:

ELJAN  – Ewa; Elke
BRACIA – Stanisław; Mietek

Liga II Mecz 15 Runda 2 ORANGE KK – DOMINO 16-4; 1233-1105 ; I połowa 6-2 ; II połowa 6-2…, zdecydowane zwycięstwo zespołu ORANGE KK …, Darek w ostatniej grze – 210 pkt – Brawo …, zespół DOMINO w tym dniu był zagubiony …, jak we mgle …,a przypomniałem sobie…, DOMINO myślami było na wyjeździe …,

Składy:

ORANGE KK  – Lidka; Darek
DOMINO – Marek; Dominik

Liga I Mecz 13 Runda 2 POCZTA – ORANGE BR 17-3  ; 1501-1337 ; I połowa 5-3 ; II połowa 8-0…, Pierwsza połowa z nadziejami …, ale im dalej w las …, tym było ciemniej i…, surowa lekcja udzielona zespołowi ORANGE BR …, pojedynek meczu Darek – Witek  222 pkt.- 203 pkt. – Brawo  …,Seba – 210 pkt. – Brawo …, POCZTA miała mecz pod stałą kontrolą …, na nic się stały podejmowane próby…, Poczta miała zawsze odpowiedź …