Wyniki na dzień 01.08.2021

Liga DUETY X wyniki na dzień 01.08.2021

Liga III Mecz 141 Runda 10A ZORRO – MIX 10-10; 1110-1116 ; I połowa 4-4; II połowa 6-2   …, ostatnio było pisane o meczu remisowym i …, mamy kolejny podobny mecz …, na małych punktach różnica tylko 6 pinów …, słowem dwie równorzędne drużyny …,

Składy:

ZORRO – Zosia; Piotrek
MIX –  Renata; Andrzej

Liga II Mecz 17 Runda 2 BURACZKI – JAD 6-14; 1285-1302 ; I połowa 0-8 ; II połowa 6-2   …, mecz dwóch zespołów z czuba tabeli …, zespół JAD w dalszym ciągu na fali wznoszącej …, kolejny mecz wygrany …, pierwsza połowa na korzyść JAD, druga połowa …, obudził się zespół BURACZKI z …, wynikiem Marty – 225 pkt. – Brawo, to chyba jej rekord życiowy …, w małych punktach JAD 17 pinami dołożył dodatkowe 4 punkty …

Składy:

BURACZKI – Marta; Łukasz
JAD –  Jacek; Aleksander

Liga II Mecz 29 Runda 3  ORANGE KK – ABRH + 4-16 ; 1122-1195 ; I połowa 2-6 ; II połowa 2-6   …, klasyczny mecz “mikstów” …, w obu drużynach składy mieszane M+ K…,  po małych punktach widać, że mecz dwóch równorzędnych zespołów …, decydowała w tym dniu jak to się mówi “dyspozycja dnia” …,