Witam

Liga DUETY X wyniki na dzień 12.10.2021

Liga I Mecz 3 Runda 1  POCZTA – BRACIA 14-6 ; 1395-1303 ; I połowa 6-2; II połowa 4-4 …,Darek – 209 pkt. – Brawo …, było bardzo ciekawie …, wyrównany mecz …, poszczególne gry na styku …., jeden lepszy rzut i wynik mógłby być odwrotny …,POCZTA najmniej rozegranych meczy …, możliwości na I miejsce …, ale trzeba to udowodnić w bezpośrednich meczach z zainteresowanymi, którzy również aspirują do Mistrzostwa czyli z zespołami ELJAN i TRZYSTU …, czekamy na rozwój wydarzeń …, BRACIA też mogą mieszać powyższym zespołom jeszcze szyki …,

Składy:

POCZTA Darek; Sebastian
BRACIA – Stanisław; Mietek

Liga III Mecz 109 Runda 8 STATYŚCI – ZORRO 0-20 ; 950 – 1402 ; I połowa 0-8 ; II połowa 0-8 …,bardzo dobry mecz zespołu ZORRO …, małe i duże punkty pokazały różnicę między zespołami …, jeszcze nad czym pracować …,oby nauka nie poszła w las …, w III lidze trzy zespoły walczą o …, ZORRO, PIWOSZE; WISIENKI …,

Składy:

STATYŚCI  – Ola; Józek
ZORRO – Zosia; Piotrek

Liga II Mecz  57 Runda 5A ABRH + – FIERRY TITANS 10-10 ; 1259-1395 ; I połowa 2-6; II połowa 8-0  …, dwie odmienne połowy meczu …, Czarek – 254; 243 pkt. – Brawo …, Czarek 1 pkt zabrakło do średnie 200 – Brawo … remis ze wskazaniem na …, zespól FIERRY rywalizuje o pierwsze miejsce z zespołem BURACZKI …,

kłady:

ABRH Alicja; Wojtek
FIERRY TITANS – Czarek; Kryspin

Liga I Mecz 126 Runda 10 TRZYSTU – ORANGE BR 16 – 4 ; 1483 – 1220 ; I połowa 8-0; II połowa 4-4 …,nie wystarczy chcieć …, trzeba móc …, Przemek – 201; 226; 268 pkt – Brawo …., średnia 218,75 pkt – Brawo …., widać moc w całym zespole TRZYSTU …., a, pomarańczowi …, no cóż …, rozegrali ostatni mecz w lidze …, miejsce ostatecznie zajęli 5 …, będą “bronić” się w barażach ….

Składy:

TRZYSTUZbyszek; Michał
ORANGE BR – Sławek; Jarek

Liga III Mecz 9 Runda 1 KAPSLE – ZORRO 4-16; 1034-1208 ; I połowa 2-6; II połowa 2-6 …,Kapsle starały się dorównać i przeciwstawić zespołowi WIM …, poszczególne gry pokazują, że można …, było blisko ugrać jeszcze lepszy wynik …,

Składy:

KAPSLECzarek; Krzysztof

Liga III Mecz 140 Runda 10 WISIENKI – EKO  16-4; 1301-1221 ; I połowa 8-0; II połowa 4-4 …,patrząc na drugą część meczu można stwierdzić, iż … zespół EKO mógł osiągnąć lepszy wynik …, jest więc nadzieja, możliwości na przyszłość …, zespół WISIENKI zagrał w “odmłodzonym” składzie …, to idzie młodzież …,małe punkty również pokazują, że mecz był blisko  na …, remisie …, Jarek rzucił 203 pkt. – Brawo …,