Witam

Liga DUETY XI wyniki na dzień 22.04.2022a

Liga I Mecz 124 Runda 11 BRACIA – PINS ON FIRE 12-8 ; 1380-1265 : I połowa 2-6;  II połowa 6-2 ; piny 4-0 …, mecz wyrównany …, zadecydowały niuanse w tym dniu …, różnica w małych punktach tylko 15 pkt. …, Darek – 223 pkt. – Brawo …, jedni i drudzy nie zagrali na miarę swoich możliwości …, nie były to innymi słowy ich najlepsze mecze …, przy lepszej postawie każdej z drużyn dorobek punktowy mógłby być lepszy …, wykorzystując słabszy dzień przeciwnika …, ale…, gra się tak jak przeciwnik pozwala …,jaka jest forma w danej chwili …,

• Składy:
  • BRACIA  Stanisław; Mietek
  • OPINS ON FIRE  Basia; Darek

Liga II Mecz 128 Runda 11 ORANGE DUŻE SZANSE – MIX 16-4 ; 1449-1263 : I połowa 6-2;  II połowa 6-2 ; piny 4-0 …, kolejny dobry mecz zespołu ORANGE …, gra zespołu powyżej 1400 pkt. – Brawo .., MIX nie zagrał na miarę Swoich możliwości i…, dorobek punktowy okazał się mniej okazały …, wpisując wyniki widziałem, że …, zagrali poniżej Swojej średniej, Swoich możliwości …, mecz być może ważny w kontekście walki o kolejność na pudle …, przyszłość pokaże …,

• Składy:
  • MIX  Renata; Andrzej
  • ORANGE DUŻE SZANSE   Janusz; Sebastian; Tomek

Liga I Mecz 110 Runda 10 ELJAN – JAD 20=0 ; 1490-1259 : I połowa 8-0;  II połowa 8-0 ; piny 4-0 …, jak jedni zagrają swój najlepszy mecz (ELJAN)…, a drudzy zagrają swój najsłabszy (JAD).., to wynik jest jaki jest …, Panie się się cieszą …, Panowie muszą wyciągnąć wnioski i …, coś poprawić w kolejnym podejściu …, wynik ostateczny mógłby być inny przy …, jak zakładam odrobinie “skupienia” …, Elke – 200 pkt. – Brawo …,