Witam

Liga DUETY XI wyniki na dzień 23.11.2022

Prośba – Zadanie dla Wszystkich zakończymy XI edycję jeszcze w starym roku 2022 …, bierzmy ster w Swoje ręce …, ja oczywiście też robię swoje i pomagam Wam …, najbliżej celu na dzień dzisiejszy jest Zespół …, MIX – został im tylko jeden mecz …

Liga I Mecz 219 Runda 19 ELJAN – PINS ON FIRE 16-4 ; 1422-1207 : I połowa 6-2 ;  II połowa 6-2 ; piny 4-0 …, zespół ELLJAN w drodze po mistrzostwo …, Darek – 209 pkt. – Brawo …, Elke – 213 pkt. – Brawo ..,

• ELJAN  Elke; Ela
  • PINS ON FIRE – Basia; Darek

Liga I Mecz 88 Runda 8 BURACZKI – PUCHACZKI – ERJOT PLANDEKI 4-16; 1159-1292 : I połowa 2-6 ;  II połowa 2-6 ; piny 0-4 …, Sebastian – 200 pkt. – Brawo …, słaby mecz BURACZKI-PUCHACZKI …, słabe 4 pkt. …, ERJOT pozostają w grze o podium …,

• BURACZKI-PUCHACZKI  Ola; Łukasz
  • ERJOT PLANDEKI  – Darek; Sebastian

Liga II Mecz 167 Runda 14 KAPSLE – WISIENKI 14-6; 1123-1070 : I połowa 6-2 ;  II połowa 4-4 ; piny 4-0 …, pierwsza wygrana zespołu KAPSLE – Brawo …, bardzo dobra gra Antka – np. 196 pkt. – Brawo …, mała przerwa dobrze zrobiła temu zespołowi …,

• KAPSLE  Czarek; Antek
  • WISIENKI – Zbyszek; Roman

Liga II Mecz 225 Runda 19 PIWOSZE – ORANGE RK 8-12; 1058-1120 : I połowa 4-4 ;  II połowa 4-4 ; piny 0-4 …, jak widać bardzo wyrównany mecz …, wyniki nie powaliły graczy …, ważne – zespół PIWOSZE jako pierwszy zespół z obu lig rozegrał swoje wszystkie mecze – Brawo; Brawo; Brawo …