Witam

Liga DUETY XI wyniki na dzień 16.12.2022

Prośba – Zadanie dla Wszystkich zakończymy XI edycję jeszcze w starym roku 2022 …, bierzmy ster w Swoje ręce …, ja oczywiście też robię swoje i pomagam Wam …, cel zrealizowały już następujące zespoły : PIWOSZE; PINS ON FIRE; BRACIA; DOMINO; JAD –  Extra…, inni niech biorą przykład …,

Liga I Mecz 218  Runda 19 FIERRY – ABRH + 14-6 ; 1294 – 1194 : I połowa 6-2;   II połowa 4-4 ; piny 4-0 …, zespół ABRH mógł ugrać więcej …, była ku temu dobra okazja …,

• FIERRY  Czarek; Kuba
  • ABRH – Wojtek; Alicja

Liga II Mecz 262 Runda 22 ZORRO – KAPSLE 16:4 ; 1276-1022 : I połowa 6-2;  II połowa 6-2 ; piny 4-0 …, zespół ZORRO nadrabia zaległości …,

• ZORRO  Zosia; Piotrek
  • KAPSLE – Czarek; Antek

Liga II Mecz 227 Runda 19 ZORRO – WISIENKI 16:4; 1210-1087 : I połowa 8-0;  II połowa 4-4 ; piny 4-0 …, niby mecz blisko remisu, ale …, wynik ostateczny tego nie oddaje …,