Witam

Wyniki Liga Duety XII wyniki na dzień 17.05.2023

Zgodnie z harmonogramem zespoły powinny mieć rozegrane po 4 mecze …, warunek ten spełniły w I lidze  …, BRACIA; BURACZKI; ORANGE DUŻE SZANSE; DOMINO – pozostałe musza nadrabiać …,

ABRH; KAPSLE; ORANGE TP są na cenzurowanym …, mają do nadrobienia …., pozostałym drużynom Dziękuję …,

II Liga dwójek DUETY XII Runda 1 Mecz 9 ORANGE RK – ENERBLOCK 14-6; 1311-1229 : I połowa 4-4 ; II połowa 6-2 : małe punkty 4-0  …,Drużyny zagrały na przyzwoitym poziomie …, równe dobre tempo …,debiut w zespole ENERBLOCK Rafała – Witamy …,

• ORANGE RK  Bohdan; Zbyszek
  • ENERBLOCK – Paulina, Rafał

I Liga dwójek DUETY XII Runda 4 Mecz 40  –  ORANGE DUŻE SZANSE – FIERRY TITANS 8-12; 1306-1339 : I połowa 4-4 ; II połowa 4-4: małe punkty 0-4 …,Janusz – 201 pkt. – Brawo …, Kuba – 201 pkt. – Brawo …,kolejny wyrównany mecz …, różnica pinów 33 …., decydowały małe punkty …,

• ORANGE DUŻE SZANSE  Sebastian; Janusz
  • FIERRY TITANS – Czarek; Kuba

I Liga dwójek DUETY XII Runda 4 Mecz 42  –  BRACIA – TRZYSTU 8-12; 1363-1380 : I połowa 4-4 ; II połowa 4-4: małe punkty 0-4 …,Stanisław – 200 pkt. – Brawo …, Mietek – 205 pkt. – Brawo …, Przemek – 228 pkt. – Brawo …,  bardzo wyrównany mecz …, ostatecznie różnica była 17 pinów …, zespół TRZYSTU dobrze zawinszował …,

• BRACIA  Stanisław; Mietek
  • TRZYSTU – Agnieszka; Przemek

II Liga dwójek DUETY XII Runda 4 Mecz 47  –  MIX – ABRH+ 6-14; 1215-1318 : I połowa 2-6 ; II połowa 4-4: małe punkty 0-4 …, ABRH nadrabia zaległości …, ciekawy mecz …, 3 panie i jeden pan …,  …

• AZJA  Ania; Jacek
  • ZWYCIĘZCY – Ola; Dawid

II Liga dwójek DUETY XII Runda 5 Mecz 60  –  AZJA – ZWYCIĘZCY 15-5; 1334-1241 : I połowa 5-3 ; II połowa 6-2 : małe punkty 4-0 …, Jacek – 205 pkt. – Brawo …, Ola – 188 pkt. – Brawo …, dobry ciekawy mecz …, AZJA zagrał swój najlepszy mecz …, ZWYCIĘZCY dzisiaj musieli pogodzić się z porażka …, wynik nie odzwierciedla poszczególnych gier, które często dzieliła różnica kilku punktów …., jednego rzutu …

I Liga dwójek DUETY XII Runda 4 Mecz 41  –  ORANGE BR – ELJAN  4-16; 1408-1573 : I połowa 2-6 ; II połowa 2-6 : małe punkty 0-4 …, bolą te 4 punkty …, dziewczyny więcej nie oddały …, Witek – 211 pkt. – Brawo …,Ela – 235 pkt. – Brawo …, Elke -224 pkt. – Brawo …,najlepszy jak dotąd mecz ELJAN …, zaś ORANGE BR rozegrało swój najsłabszy mecz …,