Witam

Mecz 57 POCZTA – TRZYSTU 12-8   ; I połowa 6-2 ; II połowa 6-2 , MIXT 0-4   …, Seba – 213 pkt. – Brawo …, trudny mecz …, oba zespoły miały przetarcie w I lidze i tutaj kolejne trzecie starcie …, w lidze byłą wygrana Poczty i remis …, i tutaj …, różnice w poszczególnych grach zapinały się na poziomie jednego rzutu …,mecz wyrównany … w grze pozostaje POCZTA …,

Składy:

POCZTA  – Kryspin; Cezary;
TRZYSTU – Agnieszka; Przemek

Mecz 60 BRACIA – ELJAN 12-8  ; I połowa 6-2 ; II połowa 6-2 , MIXT 0-4   …, Stasiek – 214 pkt. – Brawo …, Ela – 225 pkt. – Brawo …, niepowodzenia w lidze …, zespół Braci odbija sobie w pucharze …,  trudny mecz …, oba zespoły miały przetarcie w I lidze i tutaj kolejne trzecie starcie …, w lidze byłą wygrana Poczty i remis …, i tutaj …, różnice w poszczególnych grach zapinały się na poziomie jednego rzutu …,mecz wyrównany … w grze pozostaje POCZTA …, ELJAN gra dalej, ale … nie ma już miejsca na błędy …,