Witam

Ruszył Puchar Ligii – mecz rozegrane na dzień 24.11.2020

Mecz  PINS ON FIRE – JAD 10-10 ; 1395-1402  ; I połowa 4-4 ; II połowa 6-2 ; III 0-4  …, już zespół Pins on fire witał się z gąską i …, ostania gra odwróciła cały wynik…, a zakończyła się ona rezultatem 142 pkt. -144 pkt. na ich niekorzyść …,  rzutem na taśmę …, 2 piny więcej  i zespół JAD doprowadził do remisu w całym meczu …, o zwycięstwie decydowały więc małe punkty i …, 7 punktów znów więcej ugrał zespół JAD i to on został po prawej stronie drabinki …, zespół Pind on fire w pełnym kobiecym składzie DWIE SIOSTRY  …, czyżby zabrakło kondycji … , ten mecz pokazał, iż wszystko jest w grze możliwe …, dopóki teoria pozwala trzeba grać do końca …,

Składy:

PINS ON FIRE – Basia; Karla
JAD  – Aleksander; Jacek

Mecz  HEAVEN MŁAWA – EKO 16-4  ; I połowa 6-2 ; II połowa 6-2 ; III 4-0  …, derby Mławy  w …, Olsztynie …, mecz wyrównany …, poszczególne gry były na styku …,jeden – dwa lepsze rzuty i …, wynik byłby inny …, widać moc i potencjał wśród zawodników obu drużyn, tylko …, ją wykrzesać  …,  zespół wygrany zostaje po prawej stronie drabinki …, zespół przegrany “spadł” na lewą stronę drabinki – grają dalej …,