Witam

Trzy  kolejne mecze pucharowe:

Mecz  ORANGE KK – PIWOSZE  12 – 8  ;  I połowa 6-2 ; II połowa 6-2 ; III 0-4  …, patrząc na poszczególne gry …, przy odrobinie skupienia i …, Piwosze mogłyby zrobić niespodziankę …, wysokich lotów nie było, ale …, mecz trzymał w napięciu …, obie drużyny graja dalej …, tylko zespół Piwoszy nie może już popełnić żadnego błędu …., jedni na lewo, drudzy trzymają się prawej strony …,

Składy:

ORANGE KK Lidka; Darek
PIWOSZE– Paweł; Darek

Mecz  BURACZKI – TRZYSTU 8-12 ;   I połowa 4-4 ; II połowa 4-4 ; III 0-4  …, wyrównany mecz …, dopiero gra mieszana musiała zadecydować o ostatecznym wyniku …, Panowie trochę porzucali dzisiaj …, Przemek – 267; 279; 248 pkt – Brawo …, średnia Przemka w tym meczu 247 pkt – Gratulacje …, Łukasz – 224 i 278 pkt – Brawo …, średnia Łukasza – 216,5 pkt- Gratulacje …, Buraczki będą szukały dalej szansy z lewej strony …, ale już nie ma marginesu na porażkę …,

Składy:

BURACZKI  – Marta; Łukasz
TRZYSTU – Agnieszka; Przemek

Mecz  ORANGE BR – ABRH +  20-0  ;  I połowa 8-0 ; II połowa 8-0 ; III 4-0  …, było miło…, przyjemnie …, przyjacielska atmosfera i …, przyjacielski wynik …, ORANGE BR zostaje po prawej stronie, a … ABRH + będzie szukał swojej szansy od lewej strony …,Orest próbuje się odnaleźć …, Orest 203 i 204 pkt – Brawo .., okrasą tego spotkania był ostatnia gra mieszana …, Orest/Witold – Alicja /Wojtek 224-202 pkt. – Brawo …