Witam

Mecz 42  POCZTA – ABRH + 16-4   ; I połowa 6-2 ; II połowa 6-2 , MIXT 4-0   …, zespół Poczty gra dalej …, poszczególne wyniki pokazywały, że w tym dniu grały dwa wyrównane zespoły …, niewielkie różnice zadecydowały o końcowym zwycięstwie …, Seba – 215 pkt. – Brawo … kolejny przeciwnik na drodze to … DOMINO

Składy:

POCZTA – Sebastian; Darek ;
ABRH + – Alicja; Wojtek

Mecz 54  ORANGE BR – BURACZKI  10-10 ; I połowa 8-0 ; II połowa 2-6, MIXT 0-4   …, grane było do ostatniego praktycznie rzutu …, ostatnia mieszana gra decydowała o tym , który z zespołów przejdzie dalej …, zespół ORANGE BR miał na starcie wtedy przewagę 51 pkt. …i … udało mu się ją utrzymać do końca …, trudne smarowanie, ale … Łukasz rzucił i tak 210 pkt. – Brawo …,teraz na drodze do pokonania zespół FIERRY TITANS