Wyniki na dzień 06.10.2020

Liga dwójek DUETY IX wyniki na dzien 06.10.2020a

Wszystkie mecze rozegrały już następujące drużyny :

TRZYSTU; ELJAN; POCZTA; BRACIA; PIWOSZE; STATYŚCI …, dołącz do nich …,

Liga III Mecz 90 Runda 7 KAPSLE – WISIENKI 4-16; 1062-1236  ; I połowa 2-6 ; II połowa 2-6  …, zespół WISIENKI nadrabia zaległości meczowe …, w tym meczu, każdy z zespołów się poszukiwał …, generalnie nie było źle …, były dobre wyniki, ale tez przytrafiały się te trochę …, słabsze …, generalnie widać postęp …, stagnację …,doświadczenie daje pozytywne efekty …,

Składy:

• WISIENKI  – Ewa; Zbyszek
  • KAPSLE  – Czarek; Krzysztof

Liga III Mecz 104 Runda 8 PIWOSZE – WISIENKI 6-14; 1100-1215  ; I połowa 2-6 ; II połowa 4-4 …, po 6 grach meczu był remis 6-6 …,ostatnie dwie gry na konto zespołu WISIENEK i … do tego 4 punkty za małe piny i …, ostateczne zwycięstwo 14-6 …, ładny wynik rzucił Paweł – 196 pkt. – Brawo …, widoczne postępy w zespole PIWOSZY …, ich ostatni mecz w tej edycji…, czekają już na pozostałe zespoły …,

Składy:

• PIWOSZE Darek; Paweł

Liga III Mecz 71 Runda 5B DOMINO – PSZCZÓŁKI 12-8 1275-1220  ; I połowa 4-4 ; II połowa 4-4 …, Dominik – 222 pkt. – Brawo …, Piotrek – 205 pkt. – Brawo …, widać wyrównany mecz …, małe piny zadecydowały, iż to zespół DOMINO dopisał sobie 4 dodatkowe punkty …, przebieg meczu w każdej rundzie przegrana za wygraną i tak, aż do końca …, DOMINO umocniło się na I miejscu w III lidze …,