Witam

19.02.2020 – Liga dwójek DUETY IX

Liga I Mecz 36 Runda 4  POCZTA – BRACIA 12-8; 1393 – 1373  ; I połowa 4-4 ; II połowa 4-4 …, godni siebie przeciwnicy…, pojedynek meczu Seba – Stasiek 205 -213 – Brawo …, Seba jeszcze dorzucił raz 224 pkt. – Brawo …, pozostali koledzy nie odstawali i jak widać granica 1400 punktów dla obu zespołów była bliska …, 4 dodatkowe punkty poszły do zespołu POCZTY za sprawą 20 pinów…, o które to więcej mieli w ostatecznym rozrachunku …,

• Składy:
  • POCZTA  – Darek; Seba
  • BRACIA Stasiek; Mietek

Liga I Mecz 69 Runda 5B  ORANGE KK – ORANGE SK 12-6 ; 1300-1282 ; I połowa 4-4 ; II połowa 6-2 …, pierwszoligowcy na torach …, Darek – 208 pkt.- Brawo …, Zbyszek – 205 pkt. – Brawo …, forma Darka na poziomie 180 pkt. …, derbowy pojedynek …, były emocje …, zostały wrażenia …,

• Składy:
  • ORANGE KK Darek; Lidka
  • ORANGE SK Zbyszek; Janusz

Liga III Mecz 31 Runda 3  ZORRO – DOMINO 10-10; 1317-1214 ; I połowa 2-6 ; II połowa 4-4 …, wszyscy grali i na koniec był remis …, Dominik – 214 pkt. – Brawo …, Romek – 202 pkt. Brawo …, wyniki dobre i bardzo dobre …, w tym dniu nie było dane ostatecznie rozstrzygnąć meczu …,

• Składy:
  • ZORRO Romek; Zosia
  • DOMINO Marek; Dominik

Liga III Mecz 55 Runda 5  PSZCZÓŁKI – PIWOSZE 18-2 ; 1293-1043 ; I połowa 6-2 ; II połowa 8-0 …, bardzo dobry mecz Piotrka …, średnia na poziomie 180 pkt.- Brawo .., zespół Piwoszy starał się …, trzy gry przegrali koledzy przez HDCP …, widać jest siła i wola w zespole i chęć – brawo …,

• Składy:
  • MARNE SZANSE Basia; Sebastian
  • KAPSLE Darek; Czarek

Liga II Mecz 48 Runda 4  HEAVEN – ORANGE BR 8-12 ; 1168-1371 ; I połowa 6-2 ; II połowa 2-6 …, wyrównany mecz …, Krzysztof pogromca …,radził sobie z każdym z zespołu ORANGE BR …, Krzysztof – 200pkt. – Brawo …, Witek – 203 pkt.- Brawo …, pierwsza część meczu dla kolegów z Mławy …,druga część, losy meczy zostały odwrócone …, zadecydowały małe punkty, których więcej ugrał zespół pomarańczowych …,

• Składy:
  • HEAVEN Krzysztof; Mateusz
  • ORANGE BR Witek; Orest

Liga II Mecz 38 Runda 4  EKO – JAD 6-14 ; 1133-1271 ; I połowa 2-6 ; II połowa 4-4 …, ciekawy mecz …, ciekawe wyniki …, dużo gier powyżej 170 punktów…, widać możliwości w zespołach …,widać drzemiący w zawodnikach potencjał …,

• Składy:
  • EKO Sławek; Jarek
  • JAD Aleksander; Darek; Jacek

Liga III Mecz 36 Runda 3  MARNE SZANSE – KAPSLE 18-2 ; 1293-921 ; I połowa 6-2 ; II połowa 8-0 …, bardzo dobry mecz Basi …, równa forma na poziomie 176 pkt. – Brawo …, do tego po części dostosował się Sebastian i …, zespołowi Kapsli poprzeczka została postawiona wyżej …,  w zespole Kapsli widać również stabilizację formy…, wyniki powyżej 110 pkt stają się już normalnością, tak trzymać …,