Witam

Wyniki na dzień 19.06.2018

Liga DUETY VII wyniki na dzień 19.06.2018

Mecz 74 Runda 7 Grupa I – ZORRO – JAD  2-0 ; 14-4 ; 1229-1137 ; Mała zadyszka zespołu JAD …, i wykorzystał to zespół ZORRO…, dobrze zagrała Zosia i Romek …, co przełożyło się na końcowy wynik zespołu …, wyrównane poszczególne gry, ale …, jakąś małą różnice wnosił zespół Zorro …, było ciekawie , po małych punktach widzimy, że gra była na styku …,kibicujemy obu zespołom dalej …,

• Składy:
  • ZORRO Zosia; Roman
  • JAD  Darek; Aleksander ; Jacek

Mecz 29 Runda 3 Grupa I – ORANGE DP – ORANGE SK 0-2 ; 8-10 ; 1273-1392 ; Derbowy mecz ORANGE …, Darek – 206 pkt – Brawo …, Piotrek – 221 pkt – Brawo…, Zbyszek – 201 pkt – Brawo …, Janusz – 212 pkt – Brawo …, każdy zagrał ładną grę …,najlepszy mecz zespołu ORANGE SK …,  I połowa 4-4 , II połowa 4-4 …, nikt nie odpuszczał , krok w krok, aż do końca…, a na końcu zadecydowały małe punkty …,

• Składy:
  • ORANGE DP Piotrek; Darek
  • ORANGE SK Janusz; Zbyszek

Mecz 10 Runda 1 Grupa II – WIR – HOT DIP 2-0 ; 10-8; 1306-1231 ; Bardzo wyrównany i zacięty mecz …, I połowa 8-0 dla WIR …,a druga ? …, 8-0 dla HOT DIP …, ciekawa metamorfoza obu zespołów …, zadecydowały małe punkty …, różnica 75 punktów …,Rafał zagrał 205 pkt – Brawo …, zabrakło czegoś u Darka …, szału nie było, ale mecz jak widać trzymał w napięciu i generował adrenalinę …,

• Składy:
  • WIR Wojtek ; Rafał (tata i syn)
  • HOT DIP Klaudia; Darek

Mecz 124 Runda 11 Grupa I – ORANGE DP – ZORRO 2-0 ; 12-6 ; 1205-1067  ; Widać małe przebudzenie Romka…, co zaowocował wygranymi 2 grami – Brawo …, Zosia, mały dołek …, a zespól ORANGE DP ?…, Piotrek- 205 pkt – Brawo .., koledzy z Orange mają większy potencjał, ale gdzieś go uśpili …, jednak kontrola meczu była i dowieźli zdecydowane zwycięstwo …

• Składy:

Mecz 95 Runda 8 Grupa II – FIERRY TEAM- ORANGE LZ  2-0 ; 14-4; 1303-1141  ; Widać postęp w zespole  Orange LZ …, może trochę więcej treningu …, Lidka odbiła się od dna – Brawo …, średnia blisko 150 była w zasięgu …, Zenek jak się przyłożył to i urwał kolegom ładne 4 punkty …, Fierry nie wysilił się za bardzo …, mógł być w tym meczy bardziej skarcony przy odrobinie dokładności …, musi uważać na przyszłość …,faktem jest , że Czarek grał z “ukrytą” kontuzją, co jest pewnym usprawiedliwieniem jego formy …

• Składy:
  • FIERRY TEAM Czarek; Kryspin
  • ORANGE LZ Lidka; Zenek

Mecz 129 Runda 11 Grupa II – WIR – KRZYNO2 2-0 ; 18-0 ; 1414-855  ; Jak do tej pory najlepszy mecz zespołu WIR …, jedna gra powyżej 200 pkt …, Rafał – 204 pkt – Brawo …, ale i pozostałe gry grubo powyżej 150 …, tak trzymać …, Krzyno2 nie miał najlepszego dnia …, zmęczenie chyba dało o sobie znać w tym dnu …,granica 100 była już małym wyczynem …,

• Składy:
  • WIR Wojtek; Rafał (tata; syn)
  • KRZYNO2 Sławek; Bogdan

Mecz 128 Runda 11 Grupa II – STATYŚCI- RODZINKA 0-2 ; 0-18 ; 923-1311 ; Każdy z zespołów zagrał na swoim dobrym poziomie …, jak widać na obecną chwile jest taka, a nie inna różnica miedzy zespołami …, u Statystów widać znacząca poprawę …, i granica 100 punktów tylko raz nie została złamana – Brawo …, a Rodzinka ?…, Senior rzucił 235 punktów w grze – Brawo …, wynik całościowy również przyzwoity …,