Wyniki na dzień 03.07.2021

Liga DUETY X wyniki na dzień 03.07.2021

Liga II Mecz 117 Runda 9 JAD – ORANGE KK 14-6 ; 1247-1204  ; I połowa 4-4 ; II połowa 6-2   …, wyniki pokazują, iż spotkały się drużyny z tym samym potencjałem …, był to mecz rewanżowy …, nie udało się ORANGE KK odegrać za poprzednią poprawkę …, z przebiegu meczu wynika, iż dopiero ostatnie gry decydowały o końcowym sukcesie zespołu JAD …, Aleksander – 191 pkt. – Brawo …, Jacek – 196 pkt.- Brawo .., o dodatkowych 4 dużych punktach zadecydowało 43 małe piny …

Składy:

JAD – Aleksander; Jacek; Darek
ORANGE KK –  Lidka; Darek

Liga III Mecz 87 Runda 6  STATYŚCI – EKO 0-20 ; 597 – 1274  ; I połowa 0-8 ; II połowa 0-8   …, zdecydowane zwycięstwo zespołu EKO …, dobra lekcja do młodego zespołu STATYSTÓW …, widać, że są na przednówku …, Sławek – 196 pkt. – Brawo …,

Składy:

EKO  – Sławek; Jarek
STATYŚCI –  Oliwia; Kuba

Liga III Mecz 44 Runda 4 ORANGE DUŻE SZANSE – ZORRO 8-12 ; 1243-1254  ; I połowa 4-4 ; II połowa 4-4   …, bardziej wyrównanego meczu nie mogło być …, 11 pinów zadecydowało o ostatecznym zwycięstwie zespołu ZORRO …, w oknie transferowym do zespołu ORANGE DS trafił Janusz …, dając zespołowi duże wzmocnienie i …, duże szanse na przyszłość …Janusz – 215 pkt. – Brawo …,

Składy:

ORANGE DUŻE SZANSE  – Janusz; Sebastian
ZORRO –  Zosia; Piotrek

Liga I Mecz 35 Runda 4 TRZYSTU – BRACIA 12-8 ; 1415-1334  ; I połowa 4-4 ; II połowa 4-4   …, pin za pin …, godni siebie przeciwnicy …, małe piny zadecydowały o zwycięstwie zespołu TRZYSTU…, w ostatniej grze Przemek rzucił 245 pkt …- Brawo …,  praktycznie tą grą przesądzając o ostatecznym zwycięstwie …,

Składy:

TRZYSTU  – Agnieszka; Przemek
BRACIA –  Stanisław; Mietek

Liga II Mecz 6 Runda 1 BURACZKI – ABRH+   14-6 ; 1216-1210  ; I połowa 6-2 ; II połowa 4-4   …, odrobinę dokładności i…, ABRH+ mogłaby przechylić wynik meczu na swoją stronę …, jak widać 6 pinów  różnicy dało dodatkowe 4 duże punkty zespołowi BURACZKI …,widać było ciekawie …, większość gier na styków …,

Składy:

BURACZKI – Marta; Łukasz
ABRH + –  Alicja; Wojtek

Liga III Mecz 11 Runda 1 PIWOSZE – MIX 6-14 ; 1032-1192  ; I połowa 0-8  ; II połowa 6-2   …, dwa oblicza meczu …, I połowa górą MIX…, druga połowa PIWOSZE …, Andrzej rzucił 202 pkt. – Brawo …, widać trening daje efekty …, dwa zespoły …, dwa oblicza…, są możliwości …, w zespole  PIWOSZE zadebiutował ARTUR – Witamy w lidze …,

Składy:

PIWOSZE  – Artur; Darek
MIX –  Renata; Andrzej

Liga II Mecz 37 Runda 4 ABRH+ -DOMINO 6-14 ; 1242-1382  ; I połowa 2-6 ; II połowa 4-4   …, odrabiamy zaległości…, zespół ABRH+ w tygodniu zagrał dwa mecze …, poszczególne gry na styku …, wynik końcowy nie oddaje wyrównanego meczu …,decydowały w poszczególnych detale …, WOJTEK – 198 pkt. – Brawo …, DOMINIK – 211pkt. – Brawo …, można jak widać …,

Składy:

ABRH+  – Alicja; Wojtek
DOMINO – Marek; Dominik

Liga I Mecz 92 Runda 7 POCZTA – ORANGE BR 14-6 ; 1315-1123  ; I połowa 4-4 ; II połowa 6-2   …, w zespole ORANGE zadebiutował Tomek – Witamy …, Witek – 204 pkt. – Brawo…, Darek 193.pkt. – Brawo …, jak widać po wynikach okres pandemii odcisnął ślad …, zawodnicy odbudowują sukcesywnie swoją formę …,