Wyniki na dzień 18.08.2021

Liga DUETY X wyniki na dzień 18.08.2021

Liga I Mecz 104 Runda 8 ORANGE BR – BRACIA 8-12 ; 1518-1593 ; I połowa 4-4; II połowa 4-4    …, bardzo dobry i ciekawy mecz …, 7 wyników powyżej 200-stu punktów …, dwie gry WITEK – MIETEK 224-213 …, OREST – MIETEK 204-202 …, Mietek mimo , że ugrał powyżej 200 punktów to …, nie wygrał danej gry …, i tak bywa …, o końcowym zwycięstwie zadecydowały małe punkty …, Mietek miał średnią w meczu 204 pkt. – Brawo …, dorzucił jeszcze jedną dwusetkę – 212 pkt. – Brawo …, Stasiu – 211 pkt. – Brawo …, w przełożeniu na zespół BRACI do średnie 200 na zespól zabrakło tylko 7 pkt….,

Składy:

ORANGE BR – Witold; Orest; Bohdan
BRACIA –  Stanisław; Mitek

Liga III Mecz 121 Runda 9  KAPSLE – MIX 0-20 ; 934-1179 ; I połowa 0-8; II połowa 0-8    …, widać progresję wyników w zespole MIX …, czego doświadczył zespół KAPSLI …, Renata pod okiem “trenera” Mietka widać poczyniła znaczące postępy – Brawo …,jak to mówią trening czyni mistrza …, w zespole KAPSLI mimo to duch nie upada – Brawo …, widać i inne wartości w sporcie są równie ważne – Brawo ..

Składy:

KAPSLE – Czarek; Krzysztof
MIX –  Renata; Andrzej

Liga II Mecz 130 Runda 10 ABRH+ – JAD 6-14 ; 1244-1260  ; I połowa 4-4; II połowa 2-6   …, ciekawy wyrównany mecz …, małe punkty przechylały wyniki poszczególnych gier i końcowy sumujący wyników wszystkich pinów …, zespół JAD umocnił się na I miejscu w grupie – Brawo …,mają rozegranych najwięcej meczy – Brawo …, widać pilnują terminarzu … przed zespołem ABRH+ jeszcze wszystko stoi otworem ..,