Witam

Wyniki na dzień 26.12.2020

Liga dwójek DUETY X wyniki na dzień 26.12.2020

Liga III Mecz 8 Runda 1 EKO- STATYŚCI 20-0; 1276-971 ; I połowa 8-0 ; II połowa 8-0  …, w trzech ostatnich grach tego meczu już było bardzo blisko…, wyrwania wygranych pojedynków przez dziewczyny …, pojawiłem się ja i…, podobno wytrąciłem dziewczyny z transu …, co dało zespołowi EKO możliwość na szybkie odbudowanie i przechylenie w tych grach zwycięstwa na swoją stronę …, gdybym wiedział przyszedłbym później …, zero marketingu ze strony zespołu EKO …,

Składy:

STATYŚCI  – Aleksandra; Dominika
EKO – Sławek; Jarek

Liga III Mecz 112 Runda 8 MIX – WISIENKI 4-16 ; 842 – 1007 ; I połowa 2-6 ; II połowa 2-6   …, podkreślenia wymaga rezultat Renaty  -152 pkt …., widać ciągłe postępy Renaty – Brawo …, w tym meczu więcej atutów było w zespole WISIENKI …, co ostatecznie znalazło odzwierciedlenie w ostatecznym wyniku …,oba zespoły zbierają doświadczenie i budują swój potencjał …,

Składy:

MIX – Renata; Andrzej
WISIENKI – Ewa; Zbyszek

Liga III Mecz 70 Runda 5B  ZORRO -WISIENKI  7-13 ; 1140 – 1169 ; I połowa 4-4 ; II połowa 3-5 …,zespoły mieszane …, oba zespoły znają się na wylot …, bardzo wyrównany mecz…,różnica małych punktów…,  tylko 29 pinów…, te 29 pinów zadecydowały o końcowym zwycięstwie zespołu WISIENKI …,

Składy:

ZORRO  – Zosia; Piotrek

Liga II Mecz 59 Runda 5A BURACZKI – HEAVEN MŁAWA 14-6 ; 1372-1257 ; I połowa 6-2 ; II połowa 4-4  …, Łukasz 205; 238; 205 co daje średnią 210 pkt.- Brawo…,Marta – 201 pkt.- Brawo…, widać,że zespół BURACZKI grał na fali…,i zespołowi HEAVEN MŁAWA ciężko było w tym dniu…, pojedynek meczu, ostatnia gra -> Łukasz- Krzysiek  205 pkt. -202pkt. …, więc i ugrane 6 punktów zasługuje na szacunek…,