Witam

Liga DUETY XI wyniki na dzień 14.01.2023

Prośba – Zostało nam do rozegrania “tylko 23” meczy z ogólnej liczby 288 meczy …,  cel zrealizowało już 9 drużyn : PIWOSZE; PINS ON FIRE; BRACIA; DOMINO; JAD, ABRH+,MIX ; ZORRO,; HEAVEN MŁAWA; BURACZKI-PUCHACZKI; ..,

W I lidze zostały tylko dwa mecze …, decydujące o tytule Mistrza …,

Proszę o mobilizację wszystkie drużyny – cel skończyć obie ligi do końca stycznia 2023 …

W tym tygodniu obyło się “więcej” meczy – Dziękuję – nadrabiamy …,

Liga II Mecz 187  Runda 16 ZORRO – PZPD  18-2; 1429-1099  : I połowa 6-2; II połowa 8-0: piny 4-0 …, zespół PZPD wziął się za odrabianie zaległości – Dziękuję …, rękawica podjęta, to ważne …, wyniki …, Piotrek – 222 pkt. – Brawo …., Zosia – 200 pkt. – Brawo …, zespół ZORRO umocnił się na fotelu lidera  …,

• ZORRO   Zosia; Piotrek
  • PZPD – Rafał; Piotrek

Liga II Mecz 142  Runda 12  KAPSLE – ECO 2-18 : I połowa 0-8; II połowa 2-6: piny 0-4 …, Kapsle wsparte również podjęły rękawice nadrabiania zaległości – Dziękuję …, jedni się uczą …, drudzy szlifują formę …, bez fajerwerków, ale …, doświadczenie ważne dla obu drużyn …,

• KAPSLE   Tomasz, Michał
  • ECO – Kuba; Konrad

Liga II Mecz 117  Runda 10  KAPSLE – ORANGE KK 10-10; 1093-1129  : I połowa 6-2; II połowa 4-4: piny 0-4 …, podział punktów …, nie zadowolił chyba obu drużyn…, ale …, Darek – 198 pkt. – Brawo – można …, i pochwalić zespół ORANGE KK – również wziął się za odrabianie meczy …,

• KAPSLE   Czarek; Antek
  • ORANGE KK – Lidka; Darek

Liga I Mecz 118  Runda 12  BURACZKI-PUCHACZKI – HEAVEN MŁAWA 2-18 ; 1166-1424  : I połowa 0-8; II połowa 2-6: piny 0-4 …, zdecydowane zwycięstwo zespołu HEAVEN …, bardzo dobry mecz tego zespołu …, wynik 1424 pkt …, Krzysztof- 207 pkt. – Brawo ; Sławek – 213 – pkt. – Brawo …,trzeba spojrzeć w regulamin jak jest lepszy przy równej ilości punktów …,

• BURACZKI-PUCHACZKI  Ola; Łukasz
  • HEAVEN MŁAWA – Krzysiek; Sławek

Liga II Mecz 259  Runda 22  PZPD – WISIENKI 0-20;  1064-1189 : I połowa 0-8; II połowa 0-8: piny 0-4 …, zdecydowane zwycięstwo zespołu WISENKI…, dobre wyrównane gry Romana …, widać efekt treningów …, ale zespół PZPD próbował …,