Witam

Wyniki Liga Duety XII wyniki na dzień 06.06.2023

II Liga dwójek DUETY XII Runda 5 Mecz 56 MIX – PINS ON FIRE 0-20 , 1142-1379 : I połowa 0-8 ; II połowa 0-8 : małe punkty 0-4   …,jak widac wypoczynek posłużył zespołowi PINS ON FIRE …, przekonywujące zwycięstwo punktowe …, do 0 …, ale MIX mimo końcowego wyniku tak łatwo pola nie oddawał .., nieraz do zwycięstwa brakowało tylko kilku pinów …, ale to nie był ich dzień …, gramy dalej …,

• MIX  Renata; Iwona
  • PINS ON FIRE – Basia; Darek

II Liga dwójek DUETY XII Runda 5 Mecz 59  PIWOSZE – ENERBLOCK 8-12 ; 1165-1172 : I połowa 6-2 ; II połowa 2-6 : małe punkty 0-4   …,wyrównany mecz to za mało powiedzieć …, tylko 7 pinów i …, 4 dodatkowe punkty poszły do zespołu ENERBLOCK…, wyrównane gry o wszystkich graczy …, tylko iść w górę …,

• PIWOSZE   Artur; Darek
  • ENERBLOCK – Paulina; Rafał

II Liga dwójek DUETY XII Runda 8 Mecz 95 ORANGE TP – ORANGE RK 2-18; 944-1340 : I połowa 2-6 ; II połowa 0-8 : małe punkty 0-4   …,były przebłyski dobrych gier w zespole ORANGE TP …, ale …, to jeszcze za mało na zespół ORANGE RK …, który ostatnio robi zamieszanie w pucharze dwójek …, są jaskółki, niech będzie wiosna …,to do zespołu TP …,

• ORANGE TP   Michał; Tomek
  • ORANGE RK – Bohdan; Zbyszek

I Liga dwójek DUETY XII Runda 5 Mecz 51 FIERY TITANS – ELJAN 14-6; 1539 – 1505 : I połowa 4-4 ; II połowa 6-2 : małe punkty 4-0   …,bardzo dobry, wysoki poziom meczu …, Kuba – 220; 211; 209 pkt …- Brawo …, średnia Kuby w meczu to 208,5 pkt – Brawo …, Elke – 214 pkt. – Brawo …, Ela – 212 pkt. – Brawo …, jak widać działo się , ale w końcowym rozrachunku lepiej wypadli Panowie …, tłok w górze tabeli ..,

• FIERY TITANS   Czarek; Kuba
  • ELJAN – Elke; Ela

II Liga dwójek DUETY XII Runda 4 Mecz 46 KAPSLE – BOJAR 8-12; 1003-1038 : I połowa 4-4 ; II połowa 4-4 : małe punkty 0-4   …,zespoły o podobnym poziomie gry …, małe punkty decydowały …, Antek dociągnął w tym meczy wynik drużyny KAPSLE …, brakował wsparcia taty …, Bojar wytrzymał presję gry i …, dorzucił 4 duże punkty z ilości pinów …,

• KAPSLE  Antek; Czarek
  • BOJAR – Bogdan; Jarek

I Liga dwójek DUETY XII Runda 5 Mecz 54  AD2 – DOMINO 12-6 ; 1296-1237  : I połowa 2-6 ; II połowa 6-2 : małe punkty 4-0   …,dobre 12 punktów i wygrana zespołu AD2 …, choć początek meczu tego nie zapowiadał …, Dominik – 203 pkt. – Brawo …, jak widać wyrównany mecz …, różnica pinów 59 …,

• AD2  Aleksander ; Darek G.; Darek M.
  • DOMINO – Marek; Dominik

I Liga dwójek DUETY XII Runda 6 Mecz 63  ORANGE DUŻE SZANSE – HEAVEN MŁAWA 14-6 ; 1503-1334  : I połowa 6-2 ; II połowa 4-4 : małe punkty 4-0   …,Janusz – wysoka forma – 277 i 233 pkt. – robi wrażenie …, Krzysztof – 222 pkt. – Brawo …, najlepszy mecz zespołu ORANGE …, widuje się w górę tabeli …, HEAVEN poprawnie , ale za mało na Orange w tym dniu …,pierwszy wygrany mecz ORABGEE- Brawo …,