Witam

Zbliżamy się do finiszu rozgrywek …, dwie drużyny ORANGE RK i BOJAR rozegrały już wszystkie swoje mecze …,

Wyniki Liga Duety XII wyniki na dzień 07.12.2023

I Liga dwójek DUETY XII Runda 18 Mecz 208 HEAVEN MŁAWA – ELJAN 6-14; 1345-1516 : I połowa 6-2;  II połowa 0-8 małe punkty 0-4 …, pierwsza połowa i …, 6-2 dla HEAVEN …, potem dziewczyny się wzięły za rzucanie i …nie oddały już żadnego pojedynku dla kolegów …, Krzysztof – 213 pkt. – Brawo …, Elke – 225 pkt. – Brawo …, Ela – 201 pkt. – Brawo … rywalizacja trwa na dobre …,

• HEAVEN MŁAWA – Krzysztof; Sławek                                                                                                                                                                   ELJAN – Elke; Ela

I Liga dwójek DUETY XII Runda 15 Mecz 170 HEAVEN MŁAWA – DOMINO 16-4 ; 1377-1220 : I połowa 4-4;  II połowa 8-0 małe punkty 4-0 …, po pierwszej połowie był remis …, HEAVEN został postraszony …, ale, tylko na chwilę …, potem już “udało się im pilnować wynik” …, dobre 16 punktów …,

• HEAVEN MŁAWA – Krzysztof; Sławek                                                                                                                                                                   DOMINO – Dominik; Marek

I Liga dwójek DUETY XII Runda 19 Mecz 236 ORANGE DUŻE SZANSE – DOMINO 16-4; 1484-1218 : I połowa 6-2;  II połowa 6-2 małe punkty 4-0 …, zespół ORANGE DS zainkasował dobre 16 punktów …, przyda się zespołowi …, DOMINO …, gramy do końca …,Janusz – 236; 245 pkt. – Brawo …

• ORANGE DS  – Janusz; Sebastian
  • DOMINO – Dominik; Marek

II Liga dwójek DUETY XII Runda 20 Mecz 236 ORANGE TP – MIX 2-18; 833-1109  : I połowa 2-6;  II połowa 0-8 małe punkty 0-4 …, zespół ORANGE TP tym razem ugrał 2 punkty …, nie jest łatwo …., MIX – dziewczyny się sprawiły …,