Witam

Wyniki Liga Duety XII wyniki na dzień 13.07.2023

I Liga dwójek DUETY XII Runda 8 Mecz 90 ORANGE BR – FIERRY TITANS 8-12 ; 1463-1503 : I połowa 6-2 ; II połowa 2-6 : małe punkty 0-4 …, dwie różne połowy …m w drugiej Kuba odpalił z wynikami i …, zespół FIERRY przechylił zwycięstwo na swoją stronę …, Witek – 209 pkt. – Brawo …, Kuba – 257 i 214 pkt. – Brawo …, dobry mecz obu zespołów  …, ,

• ORANGE BR – Witek; Orest
  • FIERRY TITANS – Czarek; Kuba

II Liga dwójek DUETY XII Runda 17 Mecz 21 BOJAR – PIWOSZE 4-16 ; 1065-1369 : I połowa 4-4 ; II połowa 0-8 : małe punkty 0-4 …, po pierwszej wyrównanej połowie …, PIWOSZE włączyli drugi bieg i …, nie oddali już żadnego punktu …, Artur – 223 pkt. 195 pkt. – Brawo …,

• BOJAR – Bogdan; Jarek
  • PIWOSZE – Darek; Artur

II Liga dwójek DUETY XII Runda 3 Mecz 35 ZWYCIEZCY – ORANGE TP 20-0 ; 1250-906  : I połowa 8-0 ; II połowa 8-0 : małe punkty 4-0 …, Zdecydowane zwycięstwo zespołu ZWYCIEZCY …., ORANGE TP musi budować formę i doświadczenie …, każdy mecz, ale i trening jest dobrym miejscem i czasem do tego …, namawiamy …,