Witam

Wyniki Liga Duety XII wyniki na dzień 18.04.2023

II Liga dwójek DUETY XII Runda 3 Mecz 36  – AZJA – PIWOSZE 17-3 ; 1224-1162  : I połowa 7-1 ; II połowa 6-2 : małe punkty 4-0 …, bardzo wyrównany mecz, lecz …, wynik końcowy z mocnym wskazaniem na AZJA …, kilka pojedynków to różnica kilku pinów …, no i różnica sumy pinów też blisko remisu …, słowem dwa wyrównane zespoły tylko wynik tego nie odzwierciedla …,

• AZJA  Ania; Jacek
  • PIWOSZE – Artur; Darek

I Liga dwójek DUETY XII Runda 2 Mecz 14  – AD 2 – BURACZKI 6-14; 1286-1409  : I połowa 2-6 ; II połowa 4-4 : małe punkty 0-4 …, dobry ciekawy mecz …, Łukasz 224 pkt. – Brawo …, próbowali…, ale w tym dniu starczyło na 6 punktów …, Marta – 194 pkt. – Brawo …, AD2 w składzie 3 osobowym …

• AD 2  Darek; Darek; Aleksander
  • BURACZKI – Marta; Łukasz

II Liga dwójek DUETY XII Runda 2 Mecz 23  – BOJAR – ORANGE RK 2-18 ; 1088-1384  : I połowa 0-8 ; II połowa 2-6 : małe punkty 0-4 …, debiut zespołu BOJAR po dłuższej przerwie – Witamy …, równe gry zespołu ORANGE RK  z ciekawymi wynikami poszczególnych gier …, nie schodzili poniżej 160 …, był błysk u BOJAR-ów…, więc sa możliwości …, na ten mecz było tych błysków za mało …,