Witam

Wyniki Liga Duety XII wyniki na dzień 20.07.2023

I Liga dwójek DUETY XII Runda 14 Mecz 160  FIERY TITANS – FUTRZAKI 10-10 ; 1375-1323  : I połowa 4-4 ; II połowa 2-6 : małe punkty 4-0 …, małe punkty uratowały zespół FIERRY od porażki …, a tak naprawdę ostatni wynik Kuby – 256 pkt. – Brawo …, wyciągnął ten zespół z dołka …, Brawo Futrzaki…, wraca forma …,Piotrek – 219 pkt. – Brawo …,

• FIERRY TITANS – Czarek; Kuba
  • FUTRZAKI – Zosia; Piotrek

II Liga dwójek DUETY XII Runda 9 Mecz 108 BOJAR – ENERBLOCK 0-20 ; 1004-1223  : I połowa 0-8 ; II połowa 0-8 : małe punkty 0-4 …, dobry dzień i wynik zespołu ENERBLOCK …, ale w zespole BOJAR widać mały błysk …, równa gra wszystkich zawodników teraz …, tylko włączyć kolejny bieg …,

• BOJAR – Bogdan; Jarek
  • ENERBLOCK  – Paulina; Rafał

II Liga dwójek DUETY XII Runda 5 Mecz 58 ORANGE TP – BOJAR  14-6; 1046-1008  : I połowa 6-2 ; II połowa 4-4 : małe punkty 4-0 …, smak zwycięstwa dla zespołu ORANGE TP …, Michał – 201 pkt. – Brawo …, różnica tylko 38 punktów …, wyrównany mecz …,

• ORANGE TP – Michał; Tomek

II Liga dwójek DUETY XII Runda 17 Mecz 204 MIX – ORANGE RK 4-16; 1289-1336 : I połowa 0-8 ; II połowa 4-4 : małe punkty 0-4 …, MIX obudził się dopiero w drugiej połowie …, co dało im 4 punkty …, przekonywujące zwycięstwo ORANGE RK …, ale w małych punktach tylko różnica 47 punktów …,

• MIX – Renata; Iwona
  • ORANGE RK – Zbyszek; Bohdan

I Liga dwójek DUETY XII Runda 8 Mecz 87 ELJAN – JAD2 16-4 ; 1333-675 : I połowa 6-2 ; II połowa 6-2 : małe punkty 4-0 …, z zapisu meczu widze, iż Aleksander podjął się trudnego wyzwania …, sam przeciw dwóm Paniom …, i jak widać dzielna postawa się opłaciła …, 4 punkty ugrane …, Aleksander – 215 pkt. – Brawo  …