Witam

Zbliżamy się do finiszu rozgrywek …, trzy drużyny ORANGE RK i BOJAR z II ligi i HEAVEN MŁAWA z I ligi rozegrały już wszystkie swoje mecze …, już jest tuz tuż …, która kolejna drużyna pochwali się rozegraniem wszystkich meczy …,

Wyniki Liga Duety XII wyniki na dzień 20.12.2023

I Liga dwójek DUETY XII Runda 19 Mecz 231 HEAVEN MŁAWA – BRACIA 4-16. 1259-1435 : I połowa 2-6;  II połowa 2-6 małe punkty 0-4 …, Bracia na wskoczyli na I miejsce w I lidze …, na jak długo … Heaven chyba oczekiwało więcej po tym meczu …, początek jeszcze nie zapowiadał końcowych kłopotów i takiego wyniku …, Stasiu – 207, 244 pkt. – brawo …, Mietek – 228 pkt. – Brawo … zespół HEAVEN MŁAWA rozegrał wszytskie swoje mecz – Brawo – Dziękujemy …,

• BRACIA – Stanisław; Mietek ;
  • HEAVEN MŁAWA – Krzysztof; Sławek

II Liga dwójek DUETY XII Runda 19 Mecz 238 PINS ON FIRE – AZJA 16-4; 1393-1267 : I połowa 2-6;  II połowa 2-6 małe punkty 0-4 …, mecz na szczycie II ligi …, każdej drużynie był…, są …, potrzebne punkty …, lepiej wyszkli na tym w tym dniu PINS-y …, Darek – 207 pkt. – Brawo …

• PINS ON FIRE – Basia; Darek ;
  • AZJA – Ania; Jacek

II Liga dwójek DUETY XII Runda 19 Mecz 226 PINS ON FIRE – PIWOSZE 2-18; 1063-1330 : I połowa 0-8;  II połowa 2-6 małe punkty 0-4 …, wziąłem kartkę w ręce i …, PINS po przerwie się zagubił …, PIOWSZE zagrali swój najlepszy mecz …, czym chyba mocno zaskoczyli przeciwników …, czy tych punktów nie zabraknie PINS-om w rywalizacji o awans do I ligi … ? … Darek z Piwoszy rzucił 213 pkt. – Brawo …,