Witam

Wyniki Liga Duety XII wyniki na dzień 21.10.2023

II Liga dwójek DUETY XII Runda 15 Mecz 180 ORANGE RK – PINS ON FIRE 18-2 ; 1435-1250: I połowa 8-0 ; II połowa 6-2: małe punkty 4-0 …, Bohdan – 222 pkt. – Brawo …, zdecydowane zwycięstwo zespołu ORANGE RK …, “słabszy” dzień PINS …, mecz drużyn z czołówki tabeli II ligi …, zwycięstwo ORANGE RK umocniło ich pozycje na szczycie tabeli …, a dwa małe punkty zespołu PINS przesunęły ich na drugie miejsce …

• ORANGE RK – Bohdan; Zbyszek
  • PINS ON FIRE  Basia; Darek

I Liga dwójek DUETY XII Runda 14 Mecz 163 AD2 – HEAVEN MŁAWA 8-12; 1203-1247 : I połowa 2-6 ; II połowa 6-2: małe punkty 0-4 …, wyrównany mecz …, mała różnica w małych punktach …, największy wynik meczu 173 ! …,