Witam

Z ligi wycofał się zespół KAPSLE …., siła wyższa …., miał powody …,

I Liga dwójek DUETY XII Runda 11 Mecz 123 AD2 – ORANGE BR 12-8 ; 1322-1273   : I połowa 2-6 ; II połowa 6-2 : małe punkty 4-0   …,i w tym meczu decydowały małe punkty …, kolejna przegrana zespołu Orange BR …, wyrównany mecz …, decydowały detale w tym dniu …, wygrał zespół lepszy …,

• ORANGE BR – Witold; Orest
  • AD2 – Darek M; Darek G ; Aleksander

I Liga dwójek DUETY XII Runda 7 Mecz 78 DOMINO – FUTRZAKI 8-12; 1142-1263  : I połowa 4-4 ; II połowa 4-4 : małe punkty 0-4   …,zadecydowały małe punkty …,m Piotrek – 223 pkt. – Brawo …, wyrównany mecz…, wzajemnie się pilnowali …,

• DOMINO – Marek; Dominik
  • FUTRZAKI – Zosia; Piotrek

II Liga dwójek DUETY XII Runda 12 Mecz 140 PINS ON FIRE – BOJAR 18-2; 1216-979  : I połowa 8-0 ; II połowa 6-2 : małe punkty 4-0   …, Zdecydowane zwycięstwo …, na ostatniej prostej udało się urwać 2 punkty …, nadzieja na przyszłość …,