Wyniki

Ligi dójek DUETY XIII wyniki na dzień 01.06.2024 –  ,proszę przeglądajcie swoje wyniki na bieżąco …, Dziękuję

Patrząc na harmonogram należałoby dopowiedzieć, że jego utrzymanie to przynajmniej 3-4 meczy każda z drużyn powinna mieć rozegrane … kapitanów proszę o “działania” – Dziękuję

Bardzo dobry przykład w ilości rozegranych meczy dają następujące Zespoły:

TRZYSTU; PINS ON FIRE; FIERRY TITANS i ORANGE DUŻE SZANSE – Dziękuję

Liga dwójek DUETY XIII wyniki na dzien 01.06.2024

I Liga dwójek DUETY XIII Runda 1 Mecz 4 FIERRY TITANS – PINS ON FIRE 4-16; 1350-1494 : I połowa 6-2;  II połowa 0-8 małe punkty 0-4 …, jak należy finiszować …, dał przykład zespół PINS …, odwracając całkowicie wynik meczu …, Darek – 237 I 241 PKT. – zrobiło swoje – Brawo …, FIERRY w tym dniu miało dołek …,

• FIERRY TITANS – Czarek; Kuba
  • PINS ON FIRE – Basia; Darek

I Liga dwójek DUETY XIII Runda 9 Mecz 98 AZJA – ABRH+ 14-6; 1311-1276 : I połowa 4-4;  II połowa 6-2 małe punkty 4-0 …, bez fajerwerków …, pierwsza połowa remisowa…, potem górą AZJA i …, dobre 14 punktów dopisane do kolekcji …, mecz wyrównany …, większość gier na styku …, może byc lepiej …,