Witam

Ligi dójek DUETY XIII wyniki na dzień 08.07.2024 –  ,proszę przeglądajcie swoje wyniki na bieżąco …, Dziękuję

Liga dwójek DUETY XIII wyniki na dzien 08.07.2024

II Liga dwójek DUETY XIII Runda 8 Mecz 91 DOMINO – PIWOSZE 6-14; 1197-1313  : I połowa 1-7 II połowa 5-3 małe punkty 0-4 ….,Łukasz – 202 i 216 pkt. – Brawo …, dwa oblicza meczu … pierwsza połowa dla PIWOSZY …, druga dla DOMINO …, ostatecznie górą zespół PWIOSZY …,

• DOMINO – Dominik; Marek
  • PIWOSZE – Darek; Łuksza

I Liga dwójek DUETY XIII Runda 5 Mecz 49 TRZYSTU – ORANGE BR 14-6; 1473-1463  : I połowa 6-2 II połowa 4-4 małe punkty 4-0 ….,po 6 grach był remis 6-6 i szala przechylała się na stronę zespołu ORANGE BR …,ale ostatnie dwie gry wygrał zespół TRZYSTU i to on wygrał ostatecznie mecz …, pojedynek meczu to ostatnia gra PRZEMEK – WITEK 224 pkt. -223 pkt.  …,Witek – 207; 206; 223 pkt. – Brawo …,średnia 204 pkt. …, Przemek – 210; 224 pkt. – Brawo …, Agnieszka -201 pkt. – Brawo .., jak widać po małych punktach mecz był bardzo wyrównany …,