Witam

11.06.2020 – Liga dwójek DUETY IX

Wyszło mi , iż ten wpis jest równo po 3 miesiącach przerwy w naszym kulaniu …, kręgielnia otwarta, zasady bezpieczeństwa zachowane, gramy dalej …,  namawiam do większej kontroli postępów i rozegranych meczy przez poszczególne drużyny …, widać rozbieżności …, jeśli wiecie , że coś Wam ma wypaść uwzględnijcie to wcześniej i rozegrajcie mecz akonto …,

Liga dwójek DUETY IX wyniki na dzien 10.06.2020

Liga II Mecz 10A Runda 133 BURACZKI – ORANGE BR 6-12 ; 1286-1278 ; I połowa 4-4 ; II połowa 2-6  …, Mecz otwarcia …, na przetarcie torów …, Obie drużyny chciały wygrać …, w tym dniu udało się to tylko jednym …, fajerwerków nie było , ale wola, ambicja i chęci zostały przez wszystkich wylane na tory …,na dobry początek wznowionych rozgrywek …,

• Składy:
  • BURACZKI  – Marta;  Łukasz
  • ORANGE BR – Bohdan; Witek

Liga II Mecz 10B Runda 139 ORANGE BR – JAD 17-3; 1457-1204 ; I połowa 7-1 ; II połowa 6-2 …, Pierwsze dwusetki wznowionych rozgrywek …, Orest – 222 pkt.- Brawo …, Witek – 210 pkt. – Brawo …, obie drużyny zagrały dobry mecz…, wyniki bardzo przyzwoite …, forma nie koniecznie została zagubiona prze coronawirusa …, duch walki w obu zespołach był na dobrym sportowym poziomie …,

• Składy:
  • ORANGE BR  – Orest, Witek
  • JAD – Aleksander; Jacek; Darek

Liga III Mecz 8 Runda 102 ZORRO – DOMINO 12-8 ; 1312 – 1233  ; I połowa 4-4 ; II połowa 4-4  …, Wyrównany mecz i chyba mała niespodzianka …, zadecydowały małe punkty …, w obu zespołach znacząca rolę odegrały osoby z drugiego planu .., to one ciągnęły w tym dniu wynik swoich zespołów …, nadrabiając “słabość dnia ” liderów ..

• Składy:
  • ZORRO   – Zosia; Piotrek
  • DOMINO – Dominik; Marek

Liga III Mecz 8 Runda 103 PSZCZÓŁKI  – STATYŚCI 14-6 ; 1145-951 ; I połowa 4-4 ; II połowa 6-2 …, Trzy Panie na torze i jeden Pan …, Dobry mecz Statystów lepiej brzmi Statystek …, na otwarcie dwa wygrane mecze – Brawo …, Wyniki Oli – 158 pkt i Dominiki – 128 pkt – Brawo …, potem trafiła się zadyszka …, Pszczółki napiły się więcej miodu i …, przechyliły stan meczu na swoją stronę …